مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر:

حمایت از حکومت اسلامی و ولایت فقیه گام موثری برای ظهور است

شناسه خبر : 59423

1397/02/17

تعداد بازدید : 134

حمایت از حکومت اسلامی و ولایت فقیه گام موثری برای ظهور است
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر گفت: حمایت از حکومت اسلامی و ولایت فقیه گام موثری برای ظهور است.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، حجت الاسلام یوسف جمالی در جمع طلاب مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم با اشاره به نقش مردم در امر ظهور اظهار داشت: حمایت از حکومت اسلامی و ولایت فقیه، گام بسیار موثری برای تحقق ظهور است.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر بیان داشت: حکومت اسلامی مردم و جهان را با نگاه مهدویت آگاه کرد و این مملکت متعلق به امام زمان عج و شهدا این را به خوبی در عمل و وصیت های خود به ما نشان داده اند.

 

وی افزود: زمانی ما می توانیم باعث پیشرفت این حکومت و نظام شویم که همه کمک و عنایت شود و نباید دست روی دست گذاشته و مشکلات فرهنگی و اجتماعی و طلاق و خانوادگی همه جا را دربر بگیرد.

 

حجت الاسلام جمالی با تاکید بر اینکه امروز همه در ایجاد زمینه ظهور باید حرکت کنند تصریح کرد: همه ما و تک تک افراد و خواهران و برادران ما برای ظهور کار انجام دهند و به هر شکلی که می توانند قلوب را متوجه امام زمان (عج) کنند و اضطرار را در خودمان ایجاد کنیم.

 

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر گفت: امام یک ویژگی خاصی دارد که باید مردم به سمت او حرکت کنند و مردم زمینه ساز و بستر ساز این غیبت شده اند و اعمال و افعال مردم باعث شده که در حال غیبت قرار بگیرند.

 

وی بیان داشت: ما مفهوم انتظار را درست نتوانستیم تفسیر کنیم و انتظار ما در مقوله غیبت انتظار فعال است و همراه با حرکت می باشد و باید جای خالی امام زمان عج در زندگیمان احساس کنیم.