کد مطلب: 90182 تعداد بازدید: ۱۶

روابط عمومی:

تقدیر و تشکر مدیر حوزه علمیه خواهران از اقدامات جهادی مدارس علمیه خواهران استان

چهارشنبه ۶ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۲۶:۵۰
به گزارش روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه استان بوشهر، مدارس علمیه خواهران استان بوشهر از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا با اقدامات و تلاش های جهادی خود اعم از تولید شیلد، گان، دستکش و ماسک مورد نیاز پرسنل بیمارستان ها و بیماران مبتلا به ویروس کرونا، تهیه بسته های حمایتی، مشاوره های روانی_تربیتی و ... در این مقطع زمانی حساس ایفای نقش کرده اند و همچون گذشته در کنار مردم و کادر درمان موجب آرامش آنها بوده اند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه استان بوشهر،مدارس علمیه خواهران استان بوشهر از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا با اقدامات و تلاش های جهادی خود اعم از تولید شیلد، گان، دستکش و ماسک مورد نیاز پرسنل بیمارستان ها و بیماران مبتلا به ویروس کرونا، تهیه بسته های حمایتی، مشاوره های روانی_تربیتی و ... در این مقطع زمانی حساس ایفای نقش کرده اند  و همچون گذشته در کنار مردم و کادر درمان موجب آرامش آنها بوده اند. براین اساس حجت الاسلام اسماعیلی، مدیر حوزه علمیه خواهران استان مراتب قدردانی و سپاس خود را از اقدامات جهادی مدیران، اساتید، کادر، طلاب، و خانواده های محترم آنان را طی پیامی ابلاغ نمودند که شرح پیام از این قرار است:

آپلود عکس

بسم الله الرحمن الرحیم

خدمت همه جهادگران عرصه سلامت در حوزه های علمیه خواهران عرض سلام واحترام دارم و از تلاش بی وقفه و بی دریغ شما بزرگواران در ریشه کن نمودن ویروس منحوس و صبر و شکیبایی خانواده های مکرمتان تشکر می کنم حوزه های علمیه  با بینش و اولویت بندی نیاز های کشور همواره در صف مقدم خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است و اکنون نیز با تمام قوا در کنار تمام دستگاه های دولتی و نیروهای جهادی، حافظ سلامت جسمی و روحی مردم عزیز کشورمان خواهد بود امکانات حوزه علمیه خواهران استان بوشهر در پیشبرد امور  در اختیار متولیان سلامت کشور قرار گرفته است و در نقاط مختلف استان عزیز طلبه های خستگی ناپذیر و مخلص مدارس علمیه خواهران در حال خدمت رسانی به مردم در عرصه های مختلف چون تهیه و تولید اقلام بهداشتی مثل ماسک ، شیلد ،گان و.‌‌... کمک به محرومین و تهیه بسته های  بهداشتی و خوراکی برای خانواده های کم برخوردار هستند. دوام توفیقات شما بزرگواران را در این عرصه رزم و جهاد از خداوند متعال مسئلت دارم.

شکر الله مساعیکم و تقبل الله منکم باحسن قبول

علی اکبر اسماعیلی

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر

 

✅روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر