روابط عمومی:

سردار بزرگ و پر افتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی آسمانی شد

شناسه خبر : 87142

1398/10/13

تعداد بازدید : 22

سردار بزرگ و پر افتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی آسمانی شد
مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر در پی شهادت سردار بزرگ و پرافتخار حاج قاسم سلیمانی پیام تسلیت صادر کرد.

پیام تسلیت حجت‌الاسلام والمسلمین علی اکبر اسماعیلی مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر در پی شهادت سردار سرافراز اسلام و انقلاب حاج قاسم سلیمانی .

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الرب الشهدا و الصدیقین

“مِنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِيلا”

شهادت سردار سر افراز اسلام و سرباز ولایت شهید حاج قاسم سلیمانی قلوب مومنین و مجاهدان راه خداوند متعال را جریحه دار نمود او نه تنها در شجاعت و تدبیر عرصه رزم و جهاد بی نظیر بود بلکه در میدان تقوا و اخلاق وخضوع و ولایت مداری نمونه کاملی برای جامعه و جوانان بود .

عرصه رزم او در طول عمر شریف و با برکتش تمام منطقه را فرا گرفت و چون مغناطیسی رزمندگان جبهه مقاومت را از عراق و سوریه، لبنان و فلسطین، پاکستان و افغانستان و دل های مجاهدان اسلام را زیر پرچم ولایت جمع نمود.
دشمنان اسلام و ایران بدانند اثر خون پاک و مظلومانه این مجاهد نستوه کمتر از رشادت های او نیست و ان شاالله انتقام سخت جبهه مقاومت لشکر باطل و آمریکای جنایتکار و ایادی او را نابود خواهد کرد و راه مقدس این شهید عزیز به سمت قدس و نابودی صهیونیست را فراهم خواهد کرد.

حوزه های علمیه خواهران استان بوشهر شهادت مجاهد فی سبیل الله حاج قاسم سلیمانی را به محضر حضرت ولی عصر《ار واحنا له الفدا》،مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای《 حفظه الله 》 ،ملت شریف ایران ،خانواده معظم ایشان و تمام رزمندگان جبهه مقاومت تبریک و تسلیت عرض می نماید.

13 دی ماه 98
علی اکبر اسماعیلی
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر

روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر