روابط عمومی:

بیانیه 9 دی

شناسه خبر : 86658

1398/10/08

تعداد بازدید : 27

بیانیه 9 دی
مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر به مناسبت گرامیداشت 9 دی بیانیه صادرکرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

سوره مبارکه العنكبوت آیه ۶۹
وَالَّذينَ جاهَدوا فينا لَنَهدِيَنَّهُم سُبُلَناۚ وَإِنَّ اللَّهَ لَمَعَ المُحسِنينَ﴿۶۹
و آنها که در راه ما (با خلوص نیّت) جهاد کنند، قطعاً به راه‌های خود، هدایتشان خواهیم کرد؛ و خداوند با نیکوکاران است.

 

امام خامنه‌ای مدظلّه‌العالی: «حادثه 9 دی یک حادثه ماندنی در تاریخ ماست ... این حادثه بایستی حفظ شود، بایستی گرامی داشته‌شود.»

 یوم الله نهم دی تجلی قدرت ولایت بود که با بصیرت امت، میهن اسلامی که  در لبه پرتگاه سقوط قرارگرفته بود نجات یافت و نقشه شوم استکبار و ایادی داخلی آنها، نقش برآب شد. حقد و کینه و دندان های از غیظ بهم فشرده منافقان بر ملا شد و دست تدبیر ولایت که نتیجه آن تربیت مردمی بصیر و لحظه شناس بود تمام امید دشمنان داخلی و خارجی را به یاس مبدل ساخت.

 این روز از همان ایام الله است که به تعبیر قرآن کریم روز فتح و پیروزی و روز نزول رحمت خاص خداوند منان بر قلوب مردم مومن و عزیز کشورمان بود .حرکت ماندگار ملت انقلابی شکوه و جلوه هایی زیبا در همایش اقتدار و بصیرت و میثاق با ولایت  آفرید که در تاریخ رشادت های این ملت ثبت شد .باید با بزرگداشت « حماسه نهم دی » شاکر نعمت بصیرت و نور هدایتی باشیم  که خداوند متعال به ملت بزرگ ایران عطا فرموده است.

حوزه های علمیه خواهران با قدردانی از مردم بصیر و حماسه ساز ایران با اعلام وفاداری خود به محضر مبارک ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله امام خامنه ای «دامت برکاته »  همراه با مردم عزیزمان جهت تجدید عهد با رهبری معظم و امام بزرگوارمان و شهدای عزیز کشور در همایش اقتدار نه دی که در سر تاسر استان بوشهر برگزار می شود شرکت می نماید.