روابط عمومی:

نشست مدیر حوزه های علمیه خواهران استان بوشهر با طلاب استعداد های برتر مدارس علمیه خواهران استان

شناسه خبر : 86245

1398/10/02

تعداد بازدید : 39

نشست مدیر حوزه های علمیه خواهران استان بوشهر با طلاب استعداد های برتر مدارس علمیه خواهران استان
نشست حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی مدیر حوزه های علمیه خواهران استان با جمعی از نخبگان مدارس علمیه خواهران استان در حاشیه اولین گردهمایی طلاب استعداد های برتر حوزه های علمیه خواهران .


به گزارش روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر اسماعیلی مدیر حوزه های علمیه خواهران استان با جمعی از نخبگان مدارس علمیه خواهران استان دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر اسماعیلی در خصوص استعداد های برتر در حوزه های علمیه خواهران خاطر نشان کرد: به تعبیر روایات در وجود همه انسان ها گنج هایی نهفته است که باید آن را یافت. استعداد برتر هم یکی از همان گنج هاست، باید تلاش نمود و آن را یافت تا از فواید آن بهره مند شد.  بحمدالله بابی باز شده است که در حوزه های علمیه استعداد های برتر در حوزه شناخته شود.

مدیر حوزه های علمیه خواهران استان، وجود طلاب نخبه در حوزه های علمیه خواهران را مهم دانست و افزود: سیاست حوزه باید  بر این باشد که استعداد های مختلف تبلیغی، فرهنگی، علمی و اخلاقی یک طلبه شناخته شود و آثار این استعدادها در حوزه و جامعه گسترده شود.

 وی افزود : از وجود و طرح و برنامه این عزیزان نه تنها در در تدریس بلکه  باید در مسا ئل مختلف مانند رفع آسیب های اخلاقی جامعه، خانواده و مسائل تربیتی بهره مند شویم .

مدیر حوزه های علمیه خواهران با تاکید بر اینکه حوزه های علمیه استان بوشهر دارای طلبه های مستعد فراوانی است افزود:  تمامی امکانات موجود در مدیریت حوزه علمیه خواهران و مدارس علمیه خواهران استان در اختیار طلاب نخبه جهت رسیدن و ارتقاء و تحقق بخشیدن اهداف حوزه علمیه می باشد.

گفتنی است طلاب نخبه مدارس علمیه خواهران استان در این دیدار پیشنهادات و نظرات خود را جهت رسیدن به اهداف و سیاست های حوزه علمیه خواهران با مدیر استان مطرح کردند.