روابط عمومی:

پیام تبریک مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهربه مناسبت هفته بسیج

شناسه خبر : 84010

1398/08/30

تعداد بازدید : 40

پیام تبریک مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهربه مناسبت هفته بسیج
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر به مناسبت هفته بسیج پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر،فاطمه یوسفی مدیر حوزه علمیه خواهران استان به مناسبت آغاز هفته بسیج پیامی صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بسیج مظهر اقتدار، ایستادگی و وحدت ملت ایران اسلامی است و این مفهوم در کلام مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نیز به زیبایی متجلی یافته، بسیج در حقیقت مظهر یک وحدت مقدس میان افراد ملت است.

بسیج یعنی حضور بهترین و بانشاط ترین و باایمان ترین نیروهای عظیم ملت در میدان هایی که برای منافع ملی، برای اهداف بالا، کشورشان به آنها نیاز دارد.

تشکیل بسیج مستضعفان، به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است که امروز پس از  گذشت ۴۰ سال از حیات پر برکت انقلابِ با عظمتِ اسلامی، ثمرات حماسه آفرینی‌ها، فداکاری‌ها و تلاش‌های این نهاد ارزشمند انقلابی و مردمی در تمام عرصه‌ها مشهود است.

بی شک ملت شریف ایران اسلامی همواره قدردان خدمات بسیج مستضعفان بوده و هیچ گاه نقش این نیروی پرصلابت را در حفظ تمامیت ارضی و دفاع از مرزهای میهن اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس و در ادامه آن خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان از یاد نخواهند برد.

اینجانب فرارسیدن هفته بسیج را به ملت شریف ایران به ویژه بسیجیان سرافراز از جمله بسیجیان استان بوشهر و بسیجیان طلاب این استان  تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم اقشار مختلف بسیج در دستیابی به قله‌های افتخار روز به روز موفق و پیروز باشند.

 

فاطمه یوسفی

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر