روابط عمومی:

پیام مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهربه مناسبت هفته دفاع مقدس

شناسه خبر : 81409

1398/06/30

تعداد بازدید : 42

پیام مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهربه مناسبت هفته دفاع مقدس
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، در پیامی آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، متن پیام فاطمه یوسفی مدیر حوزه علمیه خواهران استان به شرح ذیل است:

فرا رسیدن 31 شهریورماه و آغاز هفته دفاع مقدس یادآور رشادت های جاودانه مردم شریف میهن عزیزمان است.

دفاع مقدس، طلیعه جاودانه غرور ملی است؛ هنگامه اتحاد و همبستگی ملی مردم در دفاع از شریعت اسلام و مرزهای سرزمینی است که با نثار خون پاک فرزندان این مرزو بوم و ایثار و مجاهدت های مثال زدنی آنها جاودانه شد.

این هفته در واقع نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از حریم این سرزمین است. روزهایی که رشادت های جوانان برومند، انقلاب و نظام را بیمه کرد و نشان داد که با داشتن پشتوانه مردمی و در پرتو حاکمیت اسلام و وحدت نیروها می توان هر دشمنی را به ورطه نابودی و شکست کشاند.

این دوران گویای مقاومت و مظلومیت ملتی است که با رهبری داهیانه حضرت امام (ره) و  ایمان و توکل بر خداوند متعال و رشادت های سربازان اسلام برگ زرینی را در تاریخ ثبت نمودند.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک این ایام به محضر فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای "مدظله تعالی" و ملت دلاور و رزمنده ایران اسلامی و بالاخص مردم ولایتمدار و دارالحماسه استان بوشهر، یاد و خاطره رشادت ها و از خودگذشتگی های رزمندگان، جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشته و از خداوند می خواهم ما را یاری نماید تا درحفظ دستاوردهای ارزشمند انقلاب و نظام اسلامی کوشا و موفق باشیم.

ان شاء الله