روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر:

بازگشت آزادگان از خاطره انگیزترین روزهای تاریخ ایران است

شناسه خبر : 80366

1398/05/26

تعداد بازدید : 32

بازگشت آزادگان از خاطره انگیزترین روزهای تاریخ ایران است

 

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، مدیر حوزه علمیه خواهران استان افزود: در این روز بزرگ، شجاعت‌ها، شهامت‌ها، پایمردیها و استقامت بی نظیر آزادگان سرافراز به ثمر نشست و با بازگشت پیروزمندانه آنان به خاک پاک میهن اسلامی، قامت بلند و همیشه استوار آزادگان پس از تحمل سال‌ها زجر، فشار و شکنجه توسط دژخیمان بعثی بر همگان نمایان شد.

فاطمه یوسفی افزود: آزادگان ثابت کردند که تربیت یافتگان مکتب همیشه پیروز انقلاب اسلامی، در هر جا و تحت هر شرایط سخت و جان فرسایی که باشند با توکل بر خدا و ایمان به وعده‌های تخلف ناپذیر او  درسایه صبر و استقامت پیروزی قاطعانه خود را بر دشمن رقم می‌زنند و هرگز به شکست نمیاندیشند.

یوسفی ادامه داد: آزادگان نمونه‌های برجسته‌ای از ره‌آوردها و دستاوردهای امت مسلمان ایران از دوران دفاع مقدس هستند که ثابت کردند در سایه ولایتمداری و به برکت پایبندی به اسلام اصیل، از اساس و بنیه شخصیتی ملت ایران شکست و تسلیم پذیری در برابر دشمن راه ندارد.

وی گفت: این ملت، در سایه مقاومت پیروزمندانه در برابر فشارهای دشمنان، اراده خود را تحت هر شرایطی بر دشمنان، تحمیل و اثبات خواهد کرد که پیروزی و عزت، از آن خدا و پیامبرش و مومنان راستین است.

یوسفی یادآور شد: امروز که دشمنان اسلام و ایران تمام مساعی خود را برای جلوگیری از پیشرفت و اقتدار این مرز و بوم و عقب نگه داشتن آن به کار گرفتند باید با الهام گرفتن از استقامت پیروزمندانه آزادگان  سرافراز و در سایه ولایتمداری و عمل به تدابیر مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای دشمنان را ناکام گذاشت.

وی تاکید کرد: در این ارتباط باید ظرفیت های بالقوه داخلی را در سایه تولید و تلاش ملی شکوفا کرد تا این ملت در همه عرصه‌ها و برای همیشه، پیروز و شکست ناپذیر باقی بماند.