روابط عمومی:

روز مقاومت اسلامی یاد آور پیروزی های دلاورانه در مقابل جبهه استکبار است.

شناسه خبر : 80364

1398/05/22

تعداد بازدید : 31

روز مقاومت اسلامی یاد آور پیروزی های دلاورانه در مقابل جبهه استکبار است.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر ضمن تبریک روز مقاومت اسلامی گفت: تمام پیروزی های جبهه مقاومت اسلامی مشتی محکم به دهان استکبار جهانی است.
به گزارش روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، فاطمه یوسفی مدیر حوزه علمیه خواهران استان  افزود: نامگذاری بیست وسوم مردادماه از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی کشورمان به مناسبت پیروزی جنبش حزب الله لبنان، تجلیل از واژه مقدس “مقاومت” است.

وی بیان کرد: پیروزی های جبهه مقاومت اسلامی لبنان، ابهت پوشالی رژیم غاصب صهیونیستی شکست و به همه ثابت کرد این رژیم توایی حفظ و حراست از خود را ندارد.

وی بیان کرد: هر کسی که در برابر دشمنان مقاومت کند از قرآن، پیامبر(ص) و دستورات اسلام پیروی کرده و در قرآن تضمین شده است که ملائکه بر آن‌ها وارد می‌شوند.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان تصریح کرد: با پیروزی های جبهه مقاومت نور امید پیروزی در دل این مردمان تابیده شد تا امید بخش پیروزی های بزرگ تر باشد.

وی بیان این که اتحاد و استقامت وظیفه اصلی مسلمانان جهان است، گفت: روحیه مقاومت در مسلمانان موجب شده که هیچ‌گاه در برابر مستکبران کوتاه نیایند و این اصلی‌ترین علت دشمنی آمریکا، رژیم صهیونیستی و مستکبران با اسلام و مسلمانان است.