روابط عمومی:

پیام تبریک مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر به مناسبت عید قربان

شناسه خبر : 80362

1398/05/20

تعداد بازدید : 41

پیام تبریک مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر به مناسبت عید قربان
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر پیام تبریک به مناسبت عید قربان صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، فاطمه یوسفی مدیر حوزه علمیه خواهران استان با صدور پیامی عید قربان را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

باسمه تعالی

ولایت معنای ظریفی دارد که عبارت است از پیوستگی، پیوند، در هم پیچیدن و در هم تنیدگی؛ این معنای ولایت است.

«مقام معظم رهبری»

تاریخ اسلام همواره متاثر از رویداد‌های بزرگ و کوچکی است که در گذر زمان اتفاقاتی مهم را رقم زده و نقشی نمایان را در رقم خوردن آتیه این دین مبین ایفا نموده‌اند.

حج، طواف عشق است و قربانی کردن نفس سرکش، سفیدی چرخش سفیدپوشان همچون آیینه‌ای است که منعکس نمی‌کند جز زیبایی ملکوتی بندگی را، تداوم نبوت خاتم پیامبران، صیانت از دین اسلام و انتظار برای زدودن ناپاکی‌ها را به ولایت اهل بیت بر همگان ارزانی داشته و امروز پرچم امامت علوی در اوج آسمان ایران اسلامی افراشته شده و این نشانه تداوم حق است در این سرزمین بزرگ.

در آستانه ۲ رویداد عبادی سیاسی جهان اسلام، فرا رسیدن اعیاد سعید قربان و غدیر خم و دهه امامت و ولایت را به تمام مسلمانان جهان و یکایک همکاران و خانواده گرامی آن‌ها تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و از درگاه احدیت پیروی خالصانه از اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و سرآمدی شیعیان جهان را در پرتو این نگاه مهرافروز سلاله نبوت (عج) و رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) مسئلت دارم.

 

فاطمه یوسفی / مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر