روابط عمومی:

برکت ازدواج حضرت علی علیه السلام با حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها، عمری به‌گستردگی آفتاب دارد.

شناسه خبر : 80024

1398/05/12

تعداد بازدید : 50

برکت ازدواج حضرت علی علیه السلام  با حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها، عمری به‌گستردگی آفتاب دارد.
فاطمه یوسفی مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر در پیامی اول ذی الحجه سالروز ازدواج حضرت علی علیه السلام و حضرت فاطمه سلام الله علیها و هفته ازدواج را تبریک گفت.

. به گزارش روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر: فاطمه یوسفی مدیر حوزه علمیه خواهران استان  در پیامی اول ذی الحجه سالروز ازدواج حضرت علی علیه السلام  و حضرت فاطمه سلام الله علیها  و هفته ازدواج را تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 

 


اول ذی الحجه سالروز پیوند آسمانی است که دیگر هیچ گاه مانند آن در تاریخ تکرار نشد.
حضرت علی علیه السلام ، پیشوای پارسایان با حضرت فاطمه سلام الله علیها، برترین با نوی جهان پیمان عشق بست و خدا، والاترین فرستاده خویش را بر این پیمان گواه گرفت.
برکت این ازدواج، عمری به گستردگی آفتاب دارد؛ هم چنان که یاد و نام آن در تاریخ برای همیشه ماندگار شد.
 
اول ذی الحجه، روزی مبارک برای همه کسانی  است که دل به زندگی فاطمی سلام الله علیها  داده اند تا شادی خود را با خاطره همیشه روشن آن روز مبارک، پیوند زنند.
اینجانب به نوبه ی خود آغاز هفته ی ازدواج و سالروز بزرگداشت این پیوند مبارک را تبریک و تهنیت عرض نموده، امیدواریم جامعه ی ما با الگو پذیری از ازدواج آسان و ساده زیستی آن بزرگواران معصوم فرهنگ تسهیل در ازدواج جوانان را در تمام خانواده ها نهادینه کند.
امید است جوانان با الگو گرفتن از سیره و زندگی ائمه اطهار و ازدواج حضرت علی علیه السلام و حضرت فاطمه سلام الله علیها با ازدواجی آگاهانه ، بهنگام و آسان به پیوندی پایدار دست یابند

فاطمه یوسفی

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر.