روابط عمومی:

بودجه فرهنگی مدارس علمیه خواهران بوشهر تامین می‌شود

شناسه خبر : 79282

1398/04/14

تعداد بازدید : 59

بودجه فرهنگی مدارس علمیه خواهران بوشهر تامین می‌شود
نماینده مردم بوشهر، دیلم و گناوه در مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه مدارس علمیه خواهران سراسر استان را در حال پیگیری هستم و در همین مورد با رییس سازمان برنامه و بودجه استان پیگیری‌هایی شده است و بودجه فرهنگی مدارس علمیه خواهران استان تامین خواهد شد.

به گزارش روابط  عمومی  مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، حجت الاسلام عبدالحمید خدری صبح امروز در دیدار با مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر اظهار داشت: بودجه مدارس علمیه خواهران سراسر استان را در حال پیگیری هستم و در همین مورد با رییس سازمان برنامه و بودجه استان پیگیری‌هایی شده است و بودجه فرهنگی مدارس علمیه خواهران استان تامین خواهد شد.

نماینده مردم بوشهر، دیلم و گناوه در مجلس شورای اسلامی در رابطه با آسفالت مدرسه الزهرا(س) بوشهر و مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران استان گفت: با فرماندار و مسؤولان ذی ربط صحبت شده و این امر از دغدغه‌ها و اولویت‌های امورات اجرایی در سال 98 است و طی تقویم زمانی مشخص اجرا خواهد شد.


خدری درباره برگزاری اولین همایش قرآنی مدارس علمیه خواهران استان اظهار داشت: این همایش باید به نحو احسن و در سطح بالایی برگزار شود و در این راستا قول و مساعدت داده شد.

فاطمه یوسفی نیز در این دیدار گزارشی از عملکرد و برنامه‌های مدارس علمیه استان بیان کرد و با اشاره به مشکلات مرکز مدیریت استان و دیگر مدارس اظهار داشت: مسیر رفت و آمد طلاب مدرسه الزهرا(س) بوشهر و مدیریت استان نامناسب است و نیاز به آسفالت دارد، چرا که در مواقع بارندگی رفت و آمد برای طلاب و دیگر پرسنل مدرسه بسیار سخت و دشوار است.


مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر افزود: در سطح استان 11 مدرسه علمیه خواهران فعال است اما از لحاظ بودجه سالانه جهت پیگیری امورات فرهنگی و علمی و ... مشکلات عدیده‌ای دارند و از مسؤولان درخواست داریم که به این مدارس علمیه در راستای ترویج فرهنگ طلبگی توجه بیشتری داشته باشند.