ویژه مبلغات حوزه علمیه خواهران در مدارس آموزش و پرورش؛

طرح تربیت مربی "بیان" در استان بوشهر برگزار شد+ تصاویر

شناسه خبر : 73203

1397/11/30

تعداد بازدید : 130

 طرح تربیت مربی
طرح تربیت مربی بیان در استان بوشهر، ویژه مبلغات حوزه علمیه خواهران در مدارس آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش رئابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، رقیه کرمی در طرح تربیت مربی بیان با اشاره به اهمیت روش های مختلف برای دعوت و تبلیغ اقامه نماز گفت: در شرایط فعلی جامعه که ابزار های مختلف در فضایی مجازی و بازی های رایانه ای ذهن نوجوانان و جوانان مشغول و مورد هدف قرار می دهند لذا باید از شیوه های نوین و جذاب و کاربردی برای تبلیغ نماز استفاده کرد.

معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر اظهار داشت: نماز یکی از مهم ترین رکن های دین اسلام است و دیگر روش های سنتی دعوت به نماز جوابگوی نیست و باید در نحوه و بیان  آثار نماز از شیوه های مختلف برای افزاد مختلف به ویژه جوانان استفاده کرد.

وی افزود: در همین راستا با همکاری ستاد اقامه نماز دوره تربیت مربی "بیان" ویژه مبلغات حوزه علمیه خواهران در مدارس آموزش و پرورش استان بوشهر به مدت 32 ساعت در طول 3 روز از 28 بهمن ماه برگزار شد.

کرمی بیان داشت: این دوره به صورت استانی و در دو مدرسه حضرت رقیه(س) برازجان و فاطمه الزهرا(س) کنگان با حضور حجج الاسلام عجمی و فروتن از کارشناسان مرکز تخصصی نماز وابسته به ستاد اقامه نماز کشور برگزار گردید.

معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر: اگر نماز به صورت درست و صحیح به جوانان معرفی شود، سبب آثار و برکاتی هم در جامعه اسلامی و هم برای خود فرد می باشد و از این جهت لازم است روش های معرفی نماز در جامعه بروزسانی شوند.