مدیر حوزه علمیه خواهران کنگان خبر داد

برگزاری جشن تکلیف 700 دانش آموز دختر کنگانی

شناسه خبر : 71990

1397/11/03

تعداد بازدید : 160

برگزاری جشن تکلیف 700 دانش آموز دختر کنگانی
با همکاری حوزه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(س) و آموزش پرورش شهرستان کنگان جشن تکلیف 700 دانش آموز دختر این شهرستان کنگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، سیده زهرا موسوی با اشاره به برگزاری جشن تکلیف 700 نفری در کنگان گفت: با همکاری حوزه علمیه فاطمه الزهرا(س) و آموزش پرورش شهرستان جشن تکلیف 700 دانش آموز دختر این شهرستان کنگان برگزار شد.
مدیر حوزه علمیه خواهران کنگان افزود: گروه هنری منتظران ظهور وابسته به حوزه علمیه خواهران با اجرای عروسکی در قالب برنامه شاد و معنوی، پرده خوانی و بیان اشعار وضو، نماز و مسابقات مجری اجرایی این مراسم را بر عهده داشتند.
وی اظهار داشت: در این مراسم معنوی که با حضور مادران، مربیان، معاونان و مسئولین شهرستانی  برگزار شد، پیمان نامه بندگی خود را با طنین لبیک یا مهدی عج و سجده شکر بندگی متبرک و مزین نمودند.
موسوی اظهار داشت: گروه هنری "منتظران ظهور" با هدف ایجاد بستر شاد و متنوع و سالم برای دانش آموزان مدارس آموزش و پرورش و موسسات قرانی و پایگاه ها و منازل شخصی،در تمامی اعیاد و میلاد ایمه اطهار علیهم السلام و جشن تکلیف،روز معلم،دهه فجر و حتی شهادات ائمه اطهار علیهم السلام و مناسبات ملی و مذهبی دیگر برکزار می کند.
مدیر حوزه علمیه خواهران کنگان افزود: اجرا برنامه ها در قالب نمایش های عروسکی و مسابقات، سرود های و همخوانی و اجرای مجریان باتجربه از دیگر فعالیت های این گروه  هست که محتواهای مناسب ویژه مقطع کودک و نوجوان را فراهم می سازند.
وی خاطرنشان کرد: این گروه علاوه بر کنگان در شهرهای همجوار مانند بنک، دیر، دوراهک، لمبدان، سیراف، خورموج و بردستان روح معنوی و نشاط اجتماعی سالم به اجرا درآورده اند و که با استقبال بسیار خوبی از طرف مسئولین شهرستان و مدیران مدارس ، والدین و خود دانش آموزان شده است.