مدیر حوزه علمیه الزهرا (س) گناوه:

حماسه ۹ دی نشان داد که ملت ایران هرگز دست از انقلاب برنخواهد داشت

شناسه خبر : 70626

1397/10/08

تعداد بازدید : 67

حماسه ۹ دی نشان داد که ملت ایران هرگز دست از انقلاب برنخواهد داشت
مدیر حوزه علمیه الزهرا (س) گناوه گفت:حماسه ۹ دی نشان داد ملت ایران با وجود تمام کمبود ها و نارسائی‌ها هرگز انقلابی که با خون هزاران شهید به ثمر رسیده را به دست دشمن نخواهد سپرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، تاریخ پربار این مرز و بوم گواه بر برگ های زرینی است که در آن ثبت شده  و نشان از افتخارات ملتی دارد که همواره و در مواقع حساس بهترین راه را در راستای اقامه حق خویش برگزیده و از گردنه‌های پرخطر تاریخ به سلامت و با صلابت عبور کرده است.

از این روزهای حساس و تاریخی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که با حضور بی نظیر مردم رقم خورد روز ۹ دی سال ۸۸ و حماسه بزرگ ملت ایران است.

۹ دی از اینگونه برگ‌های پر افتخاری است که عهد و پیمان دوباره ما با ولایت و اثبات در صحنه‌بودن همیشگی ما با امام امت را فریاد می‌زند.

اکنون در سالروز آن حماسه جاودان بار دیگر بر پیمان و عهد خویش با ولی‌امر و امام امت تاکید کرده و حضور همیشگی خود را در کنار ولی‌امر مسلمین جهان در سالروز این حماسه عظیم به منصه ظهور خواهیم رساند.

سیده زهرا موسوی‌نسب مدیر حوزه علمیه الزهرا (س) گناوه در آستانه سالروز حماسه ۹ دی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند: « فتنه ها را باید با روشنگری خاموش کرد،هر جا روشنگری باشد فتنه انگیز دستش کوتاه می شود» اظهار داشت: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران همواره با اراده ملت در طریق ارزش های انسانی، اسلامی و با یک افق عمیق مسیر خود را در پستی ها و بلندی های پیرامون پیموده است تا به سر منزل مقصود رسید.

وی افزود: حماسه ۹ دی در تاریخ انقلاب اسلامی، حادثه ای بزرگ و پیچیده قلمداد می شود، بزرگ از جهت خروش ملت در مقابل فتنه و پیچیده از منظر یک فهم و درک عمیق نسبت به اصل ولایت (خداوند متعال) تا جوهره راستین انقلاب اسلامی.

موسوی نسب گفت: به تعبیر مقام معظم رهبری در فتنه ها و حوادث قبل و پس از فتنه، شناخت عرصه ها  و  شناخت حق و باطل دشوار است.

وی بیان کرد: خواص و یاران انقلاب وقتی حب دنیا را بر حب عقبی ترجیح دهند دشمن ترین دشمنان طریق حق خواهند شد.

مدیر حوزه علمیه الزهرا (س) گناوه گفت: آشوب و خیانت عده ای از خواص و افرادی که روزگاری در مسیر امام (ره)و انقلاب بوده اند و در مقطعی حساس پشت به جبهه انقلاب و رو به دشمن لبخند می زنند،به مراتب تاسف بارتر، دردناک تر و خطرناک تر از دشمن در جبهه مقابل است.

وی اظهار داشت: ماه ها آشوب و خسارت در کشور به بهانه ای واهی تنها ناشی از حب دنیوی و کین و بغض شخصی و بی بصیرتی نسبت به احکام الهی بود.

موسوی نسب افزود: حماسه ۹ دی نشان داد ملت ایران با وجود تمام کمبود ها و نارسائی ها و ضعف ها هرگز انقلابی که با خون هزاران هزار شهید آبیاری و به ثمر رسیده را به دست دشمن نخواهد سپرد.

وی گفت: حضور پر رنگ مردم از همه اقشار در حماسه ۹ دی امسال تجدید میثاقی دگر با آرمان های حضرت امام (ره)، شهدای انقلاب، دفاع مقدس و شهدای حرم و مکتب عاشور و ولایت است.

موسوی نسب با تاکید بر حضور طلاب حوزه در آیین بزرگداشت این حماسه بزرگ بیان کرد: حضور طلاب در این میدان قطعا خاری بر چشم همه ی دشمنان خارجی و منافقین داخلی خواهد بود تا بدانند که برای  ما سربازان مکتب سید الشهدا تا حسین (علیه السلام )هست شکست نخواهد بود، تا  حسین (ع)هست تسلیم نخواهد بود، تا حسین (ع)هست سازش نخواهد بود و تا حسین (ع)هست ذلت نخواهد بود.