معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر :

دوره بررسی نفوذ و استکبار بر اساس مبانی قرآنی انقلاب در بوشهر برگزار شد

شناسه خبر : 70090

1397/10/01

تعداد بازدید : 110

دوره بررسی نفوذ و استکبار بر اساس مبانی قرآنی انقلاب در بوشهر برگزار شد
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر گفت: دوره بررسی نفوذ و استکبار بر اساس مبانی قرآنی انقلاب به همت معاونت فرهنگی تبلیغی تربیتی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، رقیه کرمی گفت: اکنون با گذشت بیش از چند دهه از  عمری پیروزی انقلاب و استقرار حکومت اسلامی در ایران می گذرد و با ورود به 40 سالگی انقلاب، تبیین های متفاوتی نسبت به مبانی و اهداف انقلاب اسلامی و اندیشه ای که رهبری انقلاب بر اساس آن پرچم مبارزه را برافراشت و سپس نظام اسلامی را پدید آورد در جریان است.

معاون فرهنگی، تبلیغی و تربیتی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر افزود: برهمین اساس طلاب خواهر نیازمند این هستند که به صورت تخصصی با مبانی انقلاب اسلامی در موضوعات مختلف به صورت تخصصی وارد شوند و سپس نسبت به تببین آن در جامعه اقدام شود.

وی بیان داشت: دوره بررسی نفوذ و استکبار بر اساس مبانی قرآنی انقلاب به همت معاونت فرهنگی تبلیغی تربیتی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر برگزار شد.

کرمی افزود: این دوره 2 روزه در 29 و 30 آذرماه با حضور حجت الاسلام منصوری عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در ساختمان مدیریت خوزه علمیه خواهران برگزار گردید.