معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان بوشهر مطرح کرد

حضور پرشور طلاب حوزه علمیه خواهران استان در کنگره علامه بلادی

شناسه خبر : 68954

1397/09/14

تعداد بازدید : 175

حضور پرشور طلاب حوزه علمیه خواهران استان در کنگره علامه بلادی
معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان بوشهر گفت: ایجاد انگیزه، رشد و فرهنگ پژوهش و شناخت بیشتر علمای استان، ثبت و نگارش آثار علمی آن‌ها از تأثیرات این کنگره در طلاب حوزه علمیه خواهران استان شده است.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، زهرا صداقت با اشاره به برگزاری چهارمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری(ره) گفت: امسال نسبت به سال گذاشته حضور خواهران طلبه برای شرکت در این کنگره پررنگ تر بود.

معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان بوشهر افزود: ایجاد انگیزه، رشد و فرهنگ پژوهش و شناخت بیشتر علمای استان، ثبت و نگارش آثار علمی آن‌ها از تأثیرات این کنگره در طلاب حوزه علمیه خواهران استان شده است.

مسئول دبیرخانه حوزه علمیه خواهران کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری(ره) بیان داشت: امسال 250 اثر از طلاب خواهر به این دبیر خانه ارسال گردید و پس از ارزیابی و داوری 6 اثر به عنوان برگزیده انتخاب شده اند.

صداقت افزود: نوش  آفرین مرسلی از موسسه آموزش عالی معصومیه بوشهر، مهدیه شفیعی از موسسه آموزش عالی معصومیه بوشهر، پروانه ضیا ء پور از الزهرا بوشهر، اعظم زیارت زاده از الزهرا بوشهر، معصومه کرمی الز هرا گناوه و ملوک موتوری از فاطمه الزهرا کنگان برگزیدگان حوزه علمیه خواهران در این کنگره هستند.