معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر:

13 آبان نمایانگر اقتدار جمهوری اسلامی است

شناسه خبر : 66816

1397/08/13

تعداد بازدید : 133

13 آبان نمایانگر اقتدار جمهوری اسلامی است
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر بیان اینکه این روز نمایانگر اقتدار جمهوری اسلامی است افزود: 13 آبان 58 به تمام جهان و دولت های مستکبر نشان داد که هیچ قدرتی و هیچ حکومت فاسد و ملحدی نمی تواند در جمهوری اسلامی ایران نقشه های شوم خود را عملی کند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، رقیه کرمی معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر با اشاره به تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام گفت: 13 آبان یاد آور حماسه آفرینی دانشجویانی هست که سفارت آمریکا را در 13 آبان 1358 تسخیر کردند.
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر افزود: و یاد آور به خاک و خون کشیدن دانشجویان در دانشگاه است که اوج خباثت و پلیدی رژیم شاهنشاهی را به نمایش گذاشت، این کشتار در حالی اتفاق افتاد که حتی درهای دانشگاه هم بر روی دانشجویان بسته بودند، تسخیر سفارت آمریکا که به نام لانه جاسوسی معروف شد اوج ذلت و شکست آمریکا را به نمایش گذاشته است.
 کرمی بیان اینکه این روز نمایانگر اقتدار جمهوری اسلامی است افزود: 13 آبان 58 به تمام جهان و دولت های مستکبر نشان داد که هیچ قدرتی و هیچ حکومت فاسد و ملحدی نمی تواند در جمهوری اسلامی ایران نقشه های شوم خود را عملی کند.
وی تأکید کرد: 40 سال از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می گذرد و هر بار دشمنان ایران اسلامی با هر ترفندی از جمله ترور، جنگ اقتصادی، تحریم ها ، نا امید کردن مردم با شکست مواجه می شوند و مکرو مکرالله و الله خیر الماکرین.