مدیر حوزه علمیه حضرت رقیه(س) برازجان:

جریان های غرب گرای داخلی امید واهی به آمریکا دارند

شناسه خبر : 66815

1397/08/13

تعداد بازدید : 146

جریان های غرب گرای داخلی امید واهی به آمریکا دارند
مدیر حوزه علمیه حضرت رقیه(س) برازجان گفت: فتنه گران و جریان های غرب گرای داخلی بدانند که امید آنها به آمریکا، توهم و امیدی واهی هست.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، بگم کیان قائد مدیر حوزه علمیه حضرت رقیه(س) برازجان گفت: روز 13 آبان در حافظه تاریخی ملت ایران با استکبار ستیزی عجین شده است و به همه جهانیان ثابت کردند مرید مکتب سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله هستند.
مدیر حوزه علمیه حضرت رقیه(س) برازجان افزود: هر چند که مقاومت و عزتمداری و پافشاری بر این امر مهم برای ملت بزرگ ایران هزینه داشته، لیکن این ملت به همه مستضعفان جهان آموخت که می توانند ستمگران و زورگویان جهان را به زباله دان تاریخ رهسپار کرد.
وی خاطزنشان کرد: 50 سال از فریادهای پیر و مرادمان خمینی کبیر(ره) در اعتراض به لایحه ننگین کاپیتالاسیون می گذرد ولی ما طلاب و دانشجویان خمینی در راه آرمان های شهدای عزیز و گوش به فرمان حضرت امام خامنه ای هستیم.
کیان قائد ادامه داد: هر چه از عمر با شکوه انقلاب اسلامی می گذارد، آمریکا روز به روز قدرت آن افول می کند ولی برخی جریان های داخلی هنوز دل در گروه وابستگی به آمریکا دارند و برای همین سعی در بزک کردن چهره آن می کنند.
مدیر حوزه علمیه حضرت رقیه(س) برازجان افزود: فتنه گران و جریان های غرب گرای داخلی  بدانند که امید آنها به آمریکا، توهم و امیدی واهی هست.
 وی تأکبد کرد: در چهلمین سال از انقلاب اسلامی با اتحاد و انسجام و وفاداری به آرمان ها و اهداف بلند انقلاب همچنان محکم و استوار حرکت می کنیم.