مدیر حوزه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم

جوانان انقلابی توانستند کارشکنی های امریکا علیه ملت ایران را رسوا کنند

شناسه خبر : 66744

1397/08/13

تعداد بازدید : 40

جوانان انقلابی توانستند کارشکنی های امریکا علیه ملت ایران را رسوا کنند
مدیر حوزه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم با اشاره به اینکه امام خمینی ره تسخیر لانه جاسوسی را انقلاب دوم نامیـدند گفت: جوانان انقلابی با هوشیاری خود توانستند کارشکنی های امریکا علیه ملت ایران را رسوا کنند و امریکا و نقشه های شوم این شیطان بزرگ را به جهانیان اثبات کنند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، سلیمه بابایی نیا در حاشیه برگزاری راهپمایی 13 آبان گفت: سیزده آبــان ماه تاریخی ماندگار برای ملت ایران است که سه واقعه مهم را در سه دوره مختلف در تقویم جمهوری اسلامی به یادگار گذاشته که نشان دهنده هویت مبارزه با ظلم و ایستادگی در برابر سلـطه است.

وی با اشاره به اینکه امام خمینی ره تسخیر لانه جاسوسی را انقلاب دوم نامیـدند گفت: جوانان انقلابی با هوشیاری خود توانستند کارشکنی های امریکا علیه ملت ایران را رسوا کنند و امریکا و نقشه های شوم این شیطان بزرگ را به جهانیان اثبات کنند.

بابایی افزود: تبیین و نقش جایگاه جوانان در تحول مقاطع تاریخی و تبیین رویکــرد استکبار ستیزی وتبیین و تشریح دیدگاه امام راحل و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص اقتــدار بیشتر نظام را از جمله اهداف این روز بزرگ دانست.

مدیر حوزه علمیه اهرم به حضور پر شور طلاب در این راهپیمایی تاکید کرد وگفت: روحانیون و طلاب حوزه های علمیه به همراه ملت بصیر  وغیور ایران اسلامی در این راهپیمایی شرکت خواهند کرد و انزجار خود را از امریکای خبیث به جهانیان اعلام می کنند.

وی خاطر نشان کرد :مردم ایران با حضور خود علاوه بر رضایت باری تعالی با توجه به هجمه های همیشگی دشمنان وتحریم های جدید بار دیگر حمایت خود را از انقلاب اسلامی و دستاوردهای ۴۰ساله آن اعلام میکنند وباعث یاس و ناامیدی دشمنان اسلام خواهندبود.