با حضور معاون فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران کشور؛

آیین تودیع و معارفه مدیر حوزه علمیه خواهران عسلویه برگزار شد

شناسه خبر : 64509

1397/07/04

تعداد بازدید : 135

آیین تودیع و معارفه مدیر حوزه علمیه خواهران عسلویه برگزار شد
آیین تودیع و معارفه مدیر حوزه علمیه خواهران عسلویه با حضور مسئولین این شهرستان و معاون فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عموی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، آیین تودیع و معارفه مدیر حوزه علمیه خواهران عسلویه با حضور مسئولین این شهرستان و معاون فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران کشور در سالن اجتماعات اداره آموزش و پروش عسلویه برگزار شد.
حجت الاسلام یوسف جمالی در این آیین گفت: درس کربلا این است که اگر امروز مسیر ما ولایت و ولایتمداری باشیم، نجات پیدامی کنیم.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر با اشاره به حضور جدی و پرشور حوزه علمیه خواهران در عرصه های انقلابی افزود: به گفته آیت الله صفایی بوشهری، حوزه علمیه خواهران در تمامی عرصه های انقلابی پیشتاز است.
معصومه ظهیری در این آیین گفت: لعن و نفرین ابدی بر آتش افروزانی که خون شهدا ما را در ایام شهادت اباعبدالله در حمله تروریتسی اهواز به زمین ریختند و برای خانواده های این شهدا آرزوی صبر داریم.
وی افزود: اصلاح در جامعه، امر به معروف و نهی از منکر، عمل به سیره پیامبر و ائمه اطهار وظیفه عمومی ولی خاص است و شاید همه به این درجه نائل نشوند.
معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران افزود: اولویت بحث زنان، مادری، همسری و مهارت های تربیتی است.
وی افزود: به دلیل تاثیرگذاری زنان در جامعه و در نسل ها، خدا امانت های خودش را به دامن زنان سپرده و برای همین اگر یک زن به عنوان معلم و مربی در جامعه باشد تاثیرگذاری بیشتری دارد.
ظهیری خاطرنشان کرد: هر جا که خلای جامعه را فرا می گرفت، فشار و سختی بود بانویی در آنجا حضور داشته، ازجمله حضور حضرت خدیجه کبری در اون شرایط سخت تحریم اقتصادی و در کنار پیامبر(ص)، حضرت فاطمه زهرا در کنار امام علی(ع) و حضرت زینب کبری در زمان امام حسین (ع).
بر اساس این گزارش، در پایان این مراسم انصاری به عنوان مدیر حوزه علمیه خواهران عسلویه معارفه و از سیده شریفه موسوی مدیر سابق حوزه علمیه خواهران عسلویه تقدیر و تشکر شد.