واکنش حوزه علمیه خواهران استان بوشهر به توهین یک سایت خبری؛

چرا عده ای به دنبال تخطئه عزاداری ها هستند/ نهادهای نظارتی و دستگاه قضایی با سایت توهین کننده برخورد کند

شناسه خبر : 64152

1397/06/31

تعداد بازدید : 139

چرا عده ای به دنبال تخطئه عزاداری ها هستند/ نهادهای نظارتی و دستگاه قضایی با سایت توهین کننده برخورد کند
روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر در محکومیت و اهانت یک سایت بوشهری به ساحت مقدس امام حسین (ع) و سعی در تخطئه کردن محرم و قیام عاشورا، بیانیه ای منتشر کرد.

بسمه تعالی

این حسین کیست که عالم همه دیوانه اوست **  این چه شمعیست که عالم همه پروانه اوست

 

شهادت مظلومانه اباعبدالله الحسین (ع) و واقعه جانسوز کربلا مصیبتی بزرگ در تاریخ اسلام است که هیچگاه حرارت آن در قلوب مسلمانان و شیعیان خاموش نخواهد شد.

علی رغم تمام تلاش و سنگ اندازی ها و اقدامات منافقانه دشمنان اهل بیت و کوردلان و نظام های استکباری یزیدیان زمان در طول 14 قرن برای به فراموشی سپردن این ظلم بزرگ و مصیبت عظیم، گرایش جهانیان به مکتب حسینی روز به روز در همه گیتی گسترش یافته و عشق حسینی از قلب اروپا و آمریکا تا کوچکترین شهرها و روستاهای ایران و جهان فراگیر شده است.

مردم ولایتمدار و عاشق ایران اسلامی نیز از آغاز محرم امسال همچون گذشته و بلکه پرشورتر از قبل با وجود مشکلات فراوان اقتصادی و معیشتی حاکم بر کشور، چه خوب و گرم و پرشور و شعور بساط عزاداری و سوگواری سید و سالار شهیدان را پهن کردند و در دهه اول محرم حال و هوای دیگری به کوی و بزرن شیعه خانه امام زمان (ع) بخشیدند.

عاشورا در استان بوشهر جلوه ایثار عشق و ولایتمدار ی است جمعیتی که سال به سال به کوری چشم دشمنان پرشورتر می شود، دلسوختگان حسینی با لباس مشکی در مجالس عزاداری حاضر شدند و علی رغم مشکلات اقتصادی مخلصانه پذیرای عزاداران بودند.

 اما چرا عده ای نمی خواهند این عظمت و بزرگی را ببینند؟ چرا عده ای با عناوین و تیترهای موهن به دنبال زیرسوال بردن و تخطئه این عزاداری عاشقانه هستند؟

طلاب و مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر ضمن محکومیت این اقدام، از نهادهای نظارتی و دستگاه محترم قضایی درخواست رسیدگی و برخورد با توهین کنندگان و مدیرمسئول سایت توهین کننده به ساحت مقدس امام حسین (ع) را دارند.