بیانیه مشترک حوزه های علمیه برادران و خواهران استان بوشهر به مناسبت روز جهانی قدس

شناسه خبر : 61099

1397/03/17

تعداد بازدید : 174

حوزه های علمیه برادران و خواهران استان بوشهر در بیانیه ای مشترک به مناسبت روز جهانی قدس از مردم ولایتمدار استان بوشهر جهت حضور پرشور در این راهپیمایی دعوت کرد.

بسمه تعالی

روز قدس میراث گران‌بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی‌اش به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است.

تروریسم دولتی اسرائیل و نظام سلطه بین‌الملل که آگاهی و بیداری امت اسلامی را مشاهده کرده بود، تأمین امنیت رژیم صهیونیستی و منافع اقتصادی خود در چپاول و زیاده خواهی را با درگیر کردن منطقه مهم و حیاتی غرب آسیا به خشونت و خونریزی هدفگذاری کرد و امروز آتش فتنه در اکثریت ممالک اسلامی و منطقه غرب آسیا با سرپنجه وحشیان داعشی و با آمریت استکبار جهانی در حال رقم خوردن است.

در میانه این آتش و خون، ملت فلسطین همچنان در اوج مظلومیت است امّا روز جهانی قدس نخواهد گذاشت مسئله فلسطین به فراموشی سپرده شود و هر روز به وعده الهی نابودی اسرئیل تا 25 سال آینده نزدیک می شویم.

مدیریت های حوزه علمیه برادران و خواهران استان بوشهر ضمن دعوت از مردم ولایتمدار استان بوشهر و طلاب حوزه های علمیه و دیگر اقشار جامعه جهت حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس اعلام می کند به پیروی از امام (ره) و مقام معظم رهبری در روز جهانی قدس به همراه ملت ایران و ملت های مظلوم جهان به خیابان ها خواهیم آمد و فریاد «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر انگلیس»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آل سعود» سرخواهیم داد.