تسلیت مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر در پی ضایعه ناگوار کشتی سانچی

یاد این دریادلان قهرمان هیچ گاه از خاطره ملت ایران نخواهند رفت

شناسه خبر : 54838

1396/10/25

تعداد بازدید : 211

یاد این دریادلان قهرمان هیچ گاه از خاطره ملت ایران نخواهند رفت
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر ضمن ابراز تاسف و تالم بابت ضایعه دردناک غرق شدن کشتی نفت کش سانچی و درگذشت شهادت گونه کارکنان آن، گفت: این عزیزان که قهرمانانه در راه خدمت به وطن و سربلندی ایران عزیز، تا پای جان تلاش کردند و سرانجام، مظلومانه در انبوهی از آب و آتش جان به جان آفرین تسلیم نمودند، هیچ گاه از یاد و خاطره ملت ایران نخواهند رفت.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، حجت الاسلام یوسف جمالی مدیر این مرکز، با ابراز تاسف از بروز حادثه برای کارکنان کشتی نفت کش سانچی، گفت: غرق شدن کشتی ایرانی سانچی و درگذشت شهادت گونه دریادلان و ملوانان شرکت ملی نفت کش، قلب همه ملت ایران را اندوهگین و داغدار کرد.

وی افزود: این عزیزان که قهرمانانه در راه خدمت به وطن و سربلندی ایران عزیز، تا پای جان تلاش کردند و سرانجام، مظلومانه در انبوهی از آب و آتش جان به جان آفرین تسلیم نمودند، هیچ گاه از یاد و خاطره ملت ایران نخواهند رفت.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر تاکید کرد: از مسئولین مربوطه و دولتمردان جمهوری اسلامی درخواست داریم تا پیگیری های لازم جهت کشف علل اصلی این حادثه را انجام داده و اگر قصور و کوتاهی در این میان باعث بروز این حادثه و درگذشت هموطنانمان شده است، برخورد لازم صورت بگیرد.

جمالی ضمن ابراز تاسف و تالم بابت این ضایعه دردناک، گفت: این مصیبت را به امام زمان(ارواحنا له الفداه)، مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، همه ملت ایران و مردم استان بوشهر و به ویژه خانواده های داغدیده کارکنان این کشتی، تسلیت می گوییم و از خداوند حکیم برای آن عزیزان غفران و رحمت و برای بازماندگان صبر و اجر جزیل مسئلت می نماییم./ انتهای پیام