پیام مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر به مناسبت یوم الله 9 دی ماه

حماسه 9 دی، اقدامی به موقع، نیکو و دشمن شکن از جانب مردم بصیر ایران بود

شناسه خبر : 53943

1396/10/09

تعداد بازدید : 145

حماسه 9 دی، اقدامی به موقع، نیکو و دشمن شکن از جانب مردم بصیر ایران بود
جت الاسلام جمالی گفت: حماسه 9 دی ماه، اقدامی به موقع، نیکو و دشمن شکن از جانب مردم بصیر ایران بود که کشور جمهوری اسلامی را در مقابل منافقین و طمع کاران بیمه کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، حجت الاسلام یوسف جمالی مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، به مناسبت فرارسیدن یوم الله 9 دی، پیامی به شرح زیر صادر کرد:

 

حماسه 9 دی ماه، اقدامی به موقع، نیکو و دشمن شکن از جانب مردم بصیر ایران بود که کشور جمهوری اسلامی را در مقابل منافقین و طمع کاران بیمه کرد.

مردم بابصیرت ایران اسلامی در راهپیمایی عظیم خود در این یوم الله ثابت کردند که با هر سلیقه سیاسی و هر رنگ و نژاد و زبانی که باشند، در دفاع از حریم ولایت و حکومت اسلامی، مقتدر و محکم ایستاده اند و به هیچ قدرتی اجازه دست درازی و جسارت نمی دهند.

در جریان انتخابات ریاست جمهوری و اعلام نتایج آن در سال 88، عده ای از مزدوران و منافقین خارجی که از ابتدای انقلاب تا کنون چشم طمع به این انقلاب داشته و در صدد براندازی این نظام مقدس بوده اند، با طراحی نقشه ها و سناریوهای شوم خود، همه توان خود را به کارگرفتند تا با اختلاف افکنی داخلی، از آب گل آلود ماهی بگیرند و متاسفانه عده قلیلی از داخل کشور، بعضی دانسته و برخی ندانسته در این میدان دشمن بازی کردند و خسارت هایی جبران ناپذیر و دردناک به تاریخ انقلاب اسلامی وارد آوردند.

ملت غیور ایران، هیچ گاه این حرمت شکنی ها و جسارت به ساحت مقدس امام حسین(ع) و ولایت فقیه را فراموش نخواهد کرد و هر ساله این روز بزرگ و سرنوشت ساز را گرامی خواهند داشت، هر چند که برخی بی بصیرتان و کوردلان را خوش نیاید.

مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، حماسه بزرگ 9 دی ماه را گرامی می دارد و این یوم الله را به ساحت مقدس امام زمان(عج)، نایب برحقش امام خامنه ای(مدظله العالی) و همه مردم شریف ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض می کند. باشد که ان شاالله به زودی به فرماندهی مقام معظم هبری، پرچم مقدس انقلاب اسلامی را به دست صاحب اصلی آن یعنی حضرت مهدی موعود(عج) برسانیم.