در هفته وحدت حوزه و دانشگاه؛

مرکز معارف اسلامی حوزه علمیه خواهران در دانشگاه آزاد بوشهر افتتاح شد

شناسه خبر : 53089

1396/09/28

تعداد بازدید : 164

مرکز معارف اسلامی حوزه علمیه خواهران در دانشگاه آزاد بوشهر افتتاح شد
همزمان با هفته وحدت حوزه و دانشگاه مرکز معارف اسلامی حوزه علمیه خواهران در دانشگاه آزاد بوشهر افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، در هفته وحدت حوزه و دانشگاه تفاهم نامه فرهنگی بین دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر و حوزه علمیه خواهران استان بوشهر با هدف ترویج سبک زندگی اسلامی منعقد شد.
در راستای اجرایی این تفاهم نامه، مرکز معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر با حضور مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، امام جمعه عالیشهر و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر در عالیشهر افتتاح شد.
اسماعیل عبدالهی در این مراسم گفت:دانشگاه در راستای اهداف کلان فرهنگی خود برنامه‌های ویژه‌ای دارد که یکی از این‌ها مرکز معارف اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی ظرفیت‌های مختلفی در عرصه های فرهنگی دارد و معتقد هستیم باید اساتید و دانشگاهیان در ارتباط با جامعه مسئولیت و وظایف خودشان را به ویژه در حوزه فرهنگی ایفاء کنند.
وی  خاطرنشان کرد: همه کسانی که در عرصه های فرهنگی فعالیت می‌کنند با هدف شناسی و ظرفیت شناسی مناسب مسائل جامعه را رصد و راحل‌ها و راهکارهای مناسبی را اتخاذ کنند و تا آن چیزی که مدنظر انقلاب و نظام و رهبری است را محقق شود.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر تصریح کرد: مرکز معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر با همکاری حوزه علمیه خواهران، دانشگاه آزاد اسلامی و دفتر ستاد نماز جمعه عالیشهر با هدف ارتقا سطح آگاهی و معارف مردم و در جهت مقابله مؤثر با شیطنت‌های و برنامه تقابلی استکبار جهانی انجام می شود.