با تجلیل از برگزیدگان؛

آیین اختتامیه جشنواره علامه حلی استان بوشهر برگزار شد

شناسه خبر : 53028

1396/09/28

تعداد بازدید : 274

 آیین اختتامیه جشنواره علامه حلی استان بوشهر برگزار شد
آیین اختتامیه دومین جشنواره علمی پژوهشی علامه حلی(ره) استان بوشهر امروز با حضور طلاب و اساتید حوزه علیه خواهران و برادران استان در سالن همایش دانشگاه فرهنگیان بوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، آیین اختتامیه دومین جشنواره علمی پژوهشی علامه حلی(ره) استان بوشهر امروز با حضور طلاب و اساتید حوزه علیه خواهران و برادران استان در سالن همایش دانشگاه فرهنگیان بوشهر برگزار شد.

حجت الاسلام حسین فقیه، دبیر دومین جشنواره علامه حلی(ره) استان بوشهر در این مراسم هدف از برگزاری این جشنواره را ترویج پژوهش در مدارس علمیه استان عنوان کرد و گفت: تعداد 319 مقاله از مدارس علمیه به دبیرخانه جشنواره ارسال شده که از این تعداد 217 مقاله مربوط به خواهران و 102مقاله مربوط به برادران است.

دبیر دومین جشنواره علامه حلی(ره) استان بوشهر اظهار داشت: از تعداد 319 مقاله 14 اثر به عنوان برترین های دومین جشنواره علامه حلی انتخاب شد.

وی برگزاری کرسی های نظریه پردازی را به عنوان گامی بزرگی برای وحدت حوزه و دانشگاه عنوان کرد و اظهار داشت: برگزاری این جشنواره های پژوهشی قدمی بزرگ برای وحدت میان حوزه و دانشگاه است و امیدواریم در آینده بتوانیم پژوهش های بین رشته ای را عملیاتی کنیم.