با حضور آیت‌الله صفایی بوشهری؛

مرکز معارف اسلامی حوزه علمیه خواهران در عالیشهر افتتاح می‌شود

شناسه خبر : 52679

1396/09/22

تعداد بازدید : 161

مرکز معارف اسلامی حوزه علمیه خواهران در عالیشهر افتتاح می‌شود
مرکز معارف اسلامی حوزه علمیه خواهران در عالی‌شهر با حضور نماینده ولی فقیه در استان افتتاح می‌شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر حجت‌الاسلام هاشمی با اشاره به راه اندازه مرکز معارف اسلامی در عالیشهر گفت: با توجه به نیازهای فرهنگی و آموزشی برای بانوان در جامعه اسلامی مرکز معارف اسلامی در عالیشهر زیر نظر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر تأسیس می‌شود.
امام‌جمعه عالیشهر افزود: این یک کار بزرگ فرهنگی در عالیشهر و به نوعی مقدمه‌ای برای تأسیس حوزه علمیه علمیه خواهران در عالیشهر است.
حجت‌الاسلام هاشمی بیان داشت: این مرکز با استقبال بانوان روبه رو شده که در ابتدای آغاز به کار 200 نفر از بانوان عالیشهر در برای شرکت در کلاس‌ها و برنامه‌های این مرکز ثبت‌نام کردند.
وی خاطرنشان کرد: این مرکز یکشنبه26 آذرماه با حضور آیت‌الله صفایی بوشهری نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر و مسئولین شهرستانی ساعت 9 صبح در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد عالیشهر برگزار می‌شود.
امام‌جمعه عالیشهر افزود: در این مراکز بانوان در طول یک دوره دو ساله با استفاده از اساتید متخصص و مجرب در هر درس تشکیل خواهد شد و در پایان دوره به خواهران گواهی پایان دوره داده می‌شود.
حجت‌الاسلام هاشمی اظهار داشت: در این دوره‌های برنامه‌های از قبیل احکام به زبان ساده، قرائت قرآن و تفسیر، آموزش مهارت‌های زندگی سبک زندگی، آموزش همسر داری  ،تربیت فرزند و سواد رسانه ای آموزش داده می‌شود.