پیام تسلیت موسس حوزه علمیه ریحانه النبی اهرم و دعوت کمک به مردم زلزله زده کرمانشاه

شناسه خبر : 50868

1396/08/24

تعداد بازدید : 78

پیام تسلیت موسس حوزه علمیه ریحانه النبی اهرم و دعوت کمک به مردم زلزله زده کرمانشاه
موسس مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) امام جمعه شهر اهرم در پی حادثه تلخ و مصیبت بار زمین لرزه در استان کرمانشاه پیامی صادر کرد.

 به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، موسس مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) امام جمعه شهر اهرم در پی حادثه تلخ و مصیبت بار زمین لرزه در استان کرمانشاه پیامی صادر کردند که در ادامه آمده است:


بسم الله الرحمن الرحیم

  مردم شریف تنگستان وشهر اهرم

سلام علیکم

خبر زلزله اخیر در کرمانشاه و جان باختن تعداد زیادی از هموطنانمان و آواره شدن هزاران خانواده در این استان قلوب همگان را داغدار نموده است.
این مصیبت را به محضر ولی امر مسلمین جهان مقام معظم رهبری ، خانواده های داغدارشان وشما مردم تسلیت میگویم وبرای جان باختگان این حادثه غفران الهی و برای بارماندگان صبر واجر آرزومندم.
همان طور که مطلعید در آستانه فصل سرما این حادثه اتفاق افتاد لذا بسیاری از خانواده ها، خانه ها ومحل سکونت شان تخریب گردید و نیاز جدی به کمک های شما مردم همیشه درصحنه دارند .امید است  به ندای رهبر انقلاب لبیک گفته که فرمودند: ملت در سبک کردن بار مصیبت و جبران خسارت مؤثر باشند و به یاری آسیب‌دیدگان بشتابند،، به یاری این عزیزان شتافته و وظیفه دینی خود را انجام دهیم.
به همین خاطر پایگاه های جمع آوری کمک های شما مردم نوع دوست در شهر اهرم برقرار میباشد و در کنار پایگاه های جمعیت هلال احمر وکمیته امداد، موکب آیت الله علم الهدی اهرمی  نیز در جوار مسجد قائم آل محمد اهرم، آمادگی دارد کمک های شما مردم مومن را جمع آوری نموده و به دست مردم زلزله زده برساند.

                                                    عیسی راستگو
                                             امام جمعه تنگستان(اهرم)