طی بیانیه ای؛

حوزه علمیه خواهران استان بوشهر اظهارات عضو شورای شهر بوشهر را محکوم کرد

شناسه خبر : 48221

1396/07/06

تعداد بازدید : 326

حوزه علمیه خواهران استان بوشهر اظهارات عضو شورای شهر بوشهر را محکوم کرد
روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر در محکومیت اظهارت توهین آمیز عضو شورای شهر بوشهر درباره ماه محرم بیانیه ای صادر کرده است.

روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر در محکومیت اظهارت توهین آمیز عضو شورای شهر بوشهر درباره ماه محرم بیانیه ای صادر کرده که در ادامه آمده است:

باسمه تعالی

ماه محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است، امام خمینی( ره)

سرمایه بی بدیل مردم شریف و ولایت مدار استان بوشهر عشق و محبت به اهل بیت عصمت و طهارت است که در تار و پود این آب و خاک نقش بسته است.

تجلی این محبت در حضور سراسر معرفت عزاران اباعبدالله الحسین در مراسمات عزاداری و سیاه پوش کردن شهر و مجالس و محافل است‌.

در سال‌های گذشته علی‌رغم تلاش‌های صورت گرفته در سیاه پوشی شهر آنچنان که شایسته و بایسته مردم این شهر و دیار باشد فعالیتی انجام نمی‌شد.

ماه محرم امسال این خواسته با تلاش بی‌وقفه مسئول سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری بوشهر به طور جدی مورد توجه قرار گرفت اما متأسفانه اظهار نظر نسنجیده یکی از اعضای محترم شورای شهر که مجموعه‌ای علاقه‌مند و معتقد به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تفکر عاشورایی دارند، دل محبین آل الله را به درد آورد.

چرا باید باشکوه برگزار شدن مراسمات عزاداری و جلوه‌های آن مورد تعرض کسی قرار گیرد که بر مسندی تکیه زده که مدیون محرم و صفر است؟

حوزه علمیه خواهران استان بوشهر ضمن محکومیت این اظهارت سخیف و توهین آمیز، خواستار عذرخواهی وی هستیم و درخواست داریم برخی از اعضای شورای شهر بیش از پیش نسبت به رسالت‌های خود آگاهی و تعهد داشته باشند.