نماینده ولی فقیه در استان بوشهر:

۹۳ درصد سند چشم اندازه 1404 حوزه علمیه خواهران استان بوشهر محقق شده است

شناسه خبر : 47755

1396/06/30

تعداد بازدید : 94

 ۹۳ درصد سند چشم اندازه 1404 حوزه علمیه خواهران استان بوشهر محقق شده است
آیت الله صفایی بوشهری تصریح کرد: ۹۳ درصد سند چشم اندازه 1404 حوزه علمیه خواهران استان بوشهر ۸ سال قبل از پایان این سند طی شده است.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری درمراسم افتتاح مدرسه علمیه خواهران حضرت ام‌البنین(س) دلوار اظهار داشت: حوزه علمیه خواهران یکی از مهم‌ترین اموری است که در نظام جمهوری اسلامی باید توجه ویژه‌ای به آن شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر افزود: بانوان بخش عظیمی از جامعه را تشکیل داده‌اند و بر بخش دیگر که مردان هستند تأثیر دارند.

وی تأکید کرد: تهاجم گسترده دشمن زنان را نشانه گرفته است و به همین دلیل نقش حوزه علمیه خواهران در این عرصه بسیار حائز اهمیت است.

امام جمعه بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر از دیرباز محل طلوع آدم‌های بزرگ بوده اما به دلایلی روند این عظمت متوقف شد ولی در چند سال اخیر با برنامه‌ریزی و سند چشم‌اندازی حوزه علمیه بوشهر  در افق ۱۴۰۴ که طراحی شد.

وی افزود: در این سند چشم‌انداز ۱۲ مدرسه علمیه خواهران، ۱۲ مدرسه علمیه برادران،دانشگاه تقریب مذاهب، مدارس تخصصی و اردوگاه‌ها بزرگ حوزوی در نظر گرفته‌شده است.

آیت الله صفایی بوشهری تصریح کرد: ۹۳ درصد چشم اندازه حوزه علمیه خواهران استان بوشهر ۸ سال قبل از پایان این سند طی شده است.

گزارش تصویری مراسم افتتاحیه مدرسه حضرت ام البنین دلوار