با حضور آیت الله صفایی بوشهری؛

یازدهمین مدرسه علمیه خواهران استان بوشهر افتتاح شد

شناسه خبر : 47751

1396/06/30

تعداد بازدید : 138

 یازدهمین مدرسه علمیه خواهران استان بوشهر افتتاح شد
مدرسه حضرت ام‌البنین به عنوان یازدهمین مدرسه علمیه خواهران استان بوشهر با حضور امام جمعه بوشهر افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، مدرسه حضرت ام‌البنین به عنوان یازدهمین مدرسه علمیه خواهران استان بوشهر با حضور آیت‌الله صفایی بوشهری و مسئولین استانی و شهرستانی در دلوار افتتاح شد.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر در این مراسم به پیشرفت حوزه‌های علمیه خواهران بعد از ورود آیت‌الله صفایی بوشهری به استان بوشهر اشاره کرد و گفت: قبل از ورود آیت‌الله صفایی بوشهری کمتر از ۴ هزار متر زیربنای ساختمانی در کل استان ساخته‌شده بود ولی امروز بیش از ۲۰ هزار متر ساخته‌شده و در حال استفاده است.

حجت الاسلام یوسف جمالی افزود: امروز کمتر از ۴ هزار متر زمین بود که امروز حوزه علمیه خواهران استان بیش از ۶۰ هزار متر زمین دارد.

وی ادامه داد: تعداد مدارس علمیه خواهران از ۴ مدرسه به ۱۱ مدرسه ارتقاء پیدا کرد و در ماه آینده دوازدهمین مدرسه افتتاح می‌شود.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر بیان داشت: اهدافی از قبیل تربیت طلاب ولایی، بصیر، عالمه، فعال در عرصه‌های فرهنگی و نقش‌آفرینی در عرصه‌های اجتماعی در سند چشم‌انداز ۱۴۰۴ آمده است که برای هرکدام از این بخش‌ها، طرح‌ها و برنامه‌های داریم.

حجت‌الاسلام جمالی خاطرنشان کرد: ۵۰۰ طلبه در حوزه علمیه خواهران استان بوشهر فارغ‌التحصیل شدند و ۱۵۰۰ طلبه هم مشغول به تحصیل هستند.

بر اساس این گزارش، فرماندار تنگستان و امام‌جمعه و برخی مسئولین دلوار در این مراسم حضور داشتند.

 

گزارش تصویری مراسم افتتاحیه مدرسه حضرت ام البنین دلوار