طی بیانیه ای؛

بیانیه طلاب حوزه های علمیه خواهران استان بوشهر در محکومیت کشتار مظلومانه مسلمانان میانمار

شناسه خبر : 47073

1396/06/16

تعداد بازدید : 83

بیانیه طلاب حوزه های علمیه خواهران استان بوشهر در محکومیت کشتار مظلومانه مسلمانان میانمار
طلاب حوزه های علمیه خواهر استان بوشهر طی بیانیه ای ضمن محکومیت کشتار مظلومانه مسلمانان میانمار درخواست پیگیری این مسئله در مجامع بین المللی کرده اند

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر،  طلاب حوزه های علمیه خواهر استان بوشهر طی بیانیه ای ضمن محکومیت کشتار مظلومانه مسلمانان میانمار درخواست پیگیری این مسئله در مجامع بین المللی کرده اند. متن این بیانیه به شرح زیر است:


بسمه‌تعالی
شما ای مستضعفان جهان و ای كشورهای اسلامی و مسلمانان جهان به ‌پا خیزید و حق را با چنگ و دندان بگیرید و از هیاهوی تبلیغاتی ابرقدرت‏ها و عمّال سرسپرده آنان نترسید. (امام خمینی ره)
 بار دیگر شاهد سکوت کامل رسانه‌های بین‌المللی و جوامع بشری در کشتار و قتل‌عام مسلمانان مظلوم میانماری توسط ارتش این کشور هستیم.
مسلمانان مظلوم و فراموش‌شده‌ی میانمار که حتی در کشور و زادگاه خودشان از تمامی حقوق اولیه انسانی محروم هستند در برابر چشمان سرد و بی‌فروغ جهانیان کشته می‌شوند.
سازمان‌های بین‌المللی حقوق بی بشر و سازمان ملل کجاست؟ مردمی که در آسیای جنوب شرقی به خاک و خون کشیده می‌شوند به جرم مسلمان بودن باید کشته شوند؟
هولوکاست واقعی در آسیای جنوب شرقی و مردم مسلمان میانمار است که دولت میانمار با توطئه کشورهای غربی و رژیم صهیونیستی در حال کشتار بی‌رحمانه آنان است.
ما طلاب انقلابی حوزه‌های علمیه خواهران استان بوشهر ضمن محکومیت این نسل کشی از دستگاه دیپلماسی و قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران و سایر کشورهای اسلامی  می‌خواهیم این مسئله را پیگیر و از حقوق مظلومان جهان به ویژه مسلمانان میانمار حمایت کنند.