مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر:

آسیب‌های فضای مجازی نباید ما را از این فرصت محروم کند/ تبلیغ در فضای مجازی مهم و اثرگذار است

شناسه خبر : 46896

1396/06/11

تعداد بازدید : 95

آسیب‌های فضای مجازی نباید ما را از این فرصت محروم کند/  تبلیغ در فضای مجازی مهم و اثرگذار است
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر اظهار داشت: تبلیغ در فضای مجازی از دیگر فعالیت هم مهم و اثرگذار است که حوزه علمیه خواهران و طلاب خواهر استان بوشهر در این عرصه فعال هستند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، حجت‌الاسلام جمالی به همراه معاونین مدیریت استانی از مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) بوشهر بازدید و با کادر مدرسه دیدار و گفتگو کردند.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر در این بازدید در جمع کادر این مدرسه گفت: برنامه مختلف در حوزه علمیه نباید بر اصل تهذیب نفس و خودسازی مواجه شویم.
وی بیان داشت: امثال شهید حججی‌ها زائده تفکر اخلاص مدار و ولایتمدارانه است که حتی در اسارت دشمن و مجروح هست و می‌داند دارد به قتلگاه می‌رود، ولی وقتی به چهره این شخص نگاه می‌شود مثل یک فرمانده گام برمی‌دارد.
جمالی بیان داشت: فعالیت‌های کارهای تبلیغی و فرهنگی اولویت حوزه علمیه خواهران است و الان حوزه علمیه خواهران در بخش‌ها و قسمت‌های مختلف است.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر گفت: جامعه امروز ما وضعیت حساسی را تجربه می کندو این مهم تلاش مضاعف روحانیت را می‌طلبد.
وی تأکید کرد: مشاوره خانواده در پارک‌ها و فضاهای عمومی را که از سال گذشته شروع و با استقبال خانواده مواجهه شد در آینده نزدیک دوباره راه‌اندازی و توسعه پیدا می‌کند.
حجت‌الاسلام جمالی افزود: باید در پارک‌ها و فضاهایی که خانواده‌ها حضور پیدا می‌کنند، مشاورین حوزه علمیه خواهران حضورداشته باشند، ما نمی‌توانیم منتظر بمانیم که یک‌نفری در مسجد بیایید پایی منبر ما، ما باید برویم بین مردم و درباره مشکلات آن‌ها مشاوره دهیم.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر اظهار داشت: تبلیغ در فضای مجازی از دیگر فعالیت هم مهم و اثرگذار است که حوزه علمیه خواهران و طلاب خواهر استان بوشهر در این عرصه فعال هستند.
وی خاطرنشان کرد: ما نباید غافل از آسیب‌های فضای مجازی شویم، فضای مجازی آسیب‌ها و مزایایی دارد ولی این آسیب‌ها نباید ما از فرصت و نعمت فضای مجازی محروم کند.