مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر:

بنیاد عفاف و حجاب استان بوشهر راه اندازی می شود​

شناسه خبر : 45236

1396/04/18

تعداد بازدید : 89

بنیاد عفاف و حجاب استان بوشهر راه اندازی می شود​
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر گفت: آیین افتتاحیه بنیاد عفاف و ححاب استان بوشهر با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و سخنرانی دبیر کل بنیاد ملی عفاف و حجاب برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، حجت الاسلام جمالی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران به مناسبت افتتاح و برنامه های دفتر بنیاد عفاف و حجاب استان بوشهر گفت: اضحاب رسانه زبان گویای مسائل فرهنگی هسید و اگر قرار است حسیاسیتی ایجاد شود و تمرکز استان بر روی فرهنگ تمرکز شود شما می توانید انجام دهید.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر افزود: آیین افتتاحیه بنیاد عفاف و ححاب استان بوشهر با حضور آیت الله صفایی بوشهری، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و سخنرانی آیت الله اختری، دبیر کل بنیاد ملی عفاف و حجاب برگزار می گردد.

دبیر بنیاد عفاف و حجاب استان بوشهر ادامه داد: این مراسم چهارشنبه 21 تیرماه ساعت 10 صبح در سال اجتماعات دانشگاه علامه طباطبایی فرهنگیان برگزار خواهد شد.

وی بیان داشت: حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، اداره کل دادگستری استان، سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر و بنیاد عفاف و حجاب استان بوشهر در برگزاری این مراسم مشارکت دارند.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر ادامه داد: مرکز خرید دایمی فاطمیه در خیابان یادگار امام در سطه طبه محصولات عفاف و حجاب از قبیل لباس کودک، چادر، مقنعه، روسری و لباس کودک اسلامی و کارهای جدیدی که با حضور آیت الله صفایی بوشهری و آیت الله اختری افتتاح می شود.

حجت الاسلام جمالی اظهار داشت: یکی از اهداف راه اندازی این بنیاد ترویج و رشد و تعمیق فرهنگ اسلامی عفاف و حجاب در جامعه است.

وی افزود: ایجاد هم افزایی فعالیت های حوزه عفاف و حجاب با استفاده از ظرفیت عامه مردم و نهاد های دولتی و غیر دولتی، تشکیل کانون های عفاف و حجاب در سطح دانشگاه ها استان، آماده سازی نسل جوان جهت مقابله با تهاجمات فرهنگی در حوزه عفاف و حجاب، بهبود حجاب مداری در میان احاد جامعه از طریق مساجد و حسینه ها، هیئت ها و مدارس از دیگر اهداف تشکیل این بنیاد است.

دبیر بنیاد عفاف و حجاب استان بوشهر خبر داد: این بنیاد غیر دولتی و مردم نهاد است که در آینده نزدیک دفاتر نمایندگی این بنیاد در شهرستان های استان راه اندازی و فعالیت خود را آغاز می کنند.

 

گزارش تصویری نشست خبری به مناسبت افتتاح دفتر بنیاد عفاف و حجاب استان بوشهر