سامانه جامع خیرین حوزه علمیه خواهران کشور در بوشهر راه اندازی شد

شناسه خبر : 45146

1396/04/15

تعداد بازدید : 214

سامانه جامع خیرین حوزه علمیه خواهران کشور در بوشهر راه اندازی شد
این سامانه به صورت پایلوت در مدارس علمیه خواهران استان بوشهر اجرا می‌شود و در آینده از این سامانه به‌صورت ملی بهره برداری و تمام استان‌های کشور از این سامانه استفاده خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، کارگاه آموزشی معاونین اداری مالی مدارس علمیه خواهران استان بوشهر صبح امروز با محوریت آموزش سامانه جامع خیرین حوزه‌های علمیه خواهران کشور در بوشهر برگزار شد.

حجت‌الاسلام یوسف جمالی در ابتدای این نشست ضمن اظهار رضایتمندی از سامانه جامع خیرین  که توسط جوانان متخصص بوشهر نوشته شده، را افتخار تیم فنی بوشهر برشمرد و گفت: مجمع خیرین استان بوشهر در کشور از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر با اشاره به‌ضرورت عضویت معاونین و کارکنان و طلاب و دانش‌آموختگان در این سامانه تأکید کرد: خیرین نسبت به مسائل فرهنگی توجه کنند و در این راستا فعالیت‌های خیرخواهانه خود را بیشتر کنند.

وی اظهار داشت: طلاب خواهر استان بوشهر طلایه داران جنگ نرم هستند که در عرصه‌های مختلف فضای مجازی حضور دارند و نقش فعال و پایی در این خصوص ایفا می‌کنند.

علی عمرانی نسب در ادامه این نشست گفت:سامانه جامع خیرین حوزه علمیه خواهران باهدف جذب، جلب، سازمان‌دهی خیرین و نیکوکاران، تحقق اهداف و نیات خیرین، نظارت و ارزیابی عملکرد مجمع خیرین و اعتمادسازی و شفاف نمودن کلیه رفتارها طراحی شد.

دبیر مجمع خیرین استان بوشهر اظهار داشت: اولویت کاری مدیران مدارس فعال نمودن سامانه مجمع خیرین است،  و امیدواریم  سال 1404 خودکفایی مدارس علمیه را در منابع پایدار شاهد باشیم.

وی با تأکید بر اینکه این سامانه توسط  مجمع خیرین استان بوشهر تهیه‌شده خاطرنشان کرد: این سامانه به صورت پایلوت در مدارس علمیه خواهران استان بوشهر اجرا می‌شود و در آینده از این سامانه به‌صورت ملی بهره برداری و تمام استان‌های کشور از این سامانه استفاده خواهند کرد.