معاون سیاسی سپاه امام صادق استان بوشهر:

برخی به دنبال منحرف کردن ذهن مردم از واقعیت های جامعه به سمت تقابل های سیاسی هستند

شناسه خبر : 43031

1396/02/24

تعداد بازدید : 150

برخی به دنبال منحرف کردن ذهن مردم از واقعیت های جامعه به سمت تقابل های سیاسی هستند
معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: برخی می‌خواهند ذهن مردم را از واقعیت‌های جامعه یعنی مشکلات اقتصادی، رکود، اشتغال، مسکن و ... به سمت تقابل‌های سیاسی و دوقطبی جنگ و صلح منحرف کنند تا از این طریق بتوانند از انتخابات ریاست جمهوری به نفع خود بهره‌برداری کنند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، محمد رضایی معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، در جمع طلاب مدرسه علمیه حضرت رقیه(س) برازجان، به تبیین مسایل سیاسی روز کشور پرداخت و گفت: انتخابات پیش رو بسیار سرنوشت‌ساز است و به یک حرکت جهادی برگرفته از روحیه جهادی نیاز دارد.

وی افزود: اگر می‌خواهیم به‌سلامت از انتخابات امسال عبور کنیم، باید حول فرمایشات مقام معظم رهبری، وحدتی بسیار استراتژیک داشته باشیم.

معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع) اظهار داشت: نگاه به بیرون از مرزها برای حل مشکلات اقتصادی و سعی در القای نقش برجام در زدودن سایه جنگ از کشور، تمایل برخی عناصر داخلی به روی کار آمدن کلینتون در آمریکا، و تشکیل جبهه مردمی انقلاب اسلامی که اتحاد مجموعه نیروهای ارزشی را به دنبال داشت، ازجمله نکات قابل‌تأمل این دوره از انتخابات بود.

رضایی بابیان اینکه وضعیت امروز کشور بسیار حساس است، تصریح کرد: در حوزه مسائل هسته‌ای، نظام جمهوری اسلامی ایران به دنبال اجرای برجام، از طریق تعامل هوشمندانه به‌جای تعامل منفعلانه در اجرای بندبند درخواست‌های رهبر معظم انقلاب در خصوص برجام است.

وی خاطرنشان کرد: دشمن می‌خواهد ذهن مردم را از واقعیت‌های جامعه یعنی مشکلات اقتصادی، رکود، اشتغال، مسکن و ... به سمت تقابل‌های سیاسی و دوقطبی جنگ و صلح منحرف کنند تا از این طریق بتوانند از انتخابات ریاست جمهوری به نفع خود بهره‌برداری کنند.

معاون سیاسی سپاه امام صادق(ع) تأکید کرد: امروز برخی به دنبال تطهیر سران فتنه هستند و به همین منظور عکس آن سران را کنار یک کاندید محترم قرار می‌دهند و در فضای مجازی منتشر می‌کنند.

رضایی با اشاره به اینکه دشمن از وحدت نیروهای انقلابی وحشت‌زده شده است، توصیه کرد: اکنون انقلابی بودن به معنای حل مشکلات مردم است و باید روحیه انقلابی با نگاه کارآمدی در حل این مشکلات، در جامعه تبیین شود.

وی با اشاره به این سخن شهید بهشتی که در نظام جمهوری اسلامی هرکس می خواهد مسئولیت بگیرد، باید زندگی او به زندگی اکثریت مردم نزدیک باشد، اظهار داشت: کسی می تواند درد معیشت مردم و درد فقر را درک کند که خودش هم آن را چشیده باشد و در اینصورت است که می تواند با مشکلاتی مانند فقر، فساد، بیکاری، طلاق و ... مبارزه کند.

رضایی تاکید کرد: ما امروز در دهه چهارم انقلاب به دولت سازی اسلامی با شاخصه های مطلوب نیاز داریم که متاسفانه هنوز محقق نشده است.