دبیر سومین کنگره علامه بلادی بوشهری خبر داد

آغاز به کار سومین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری

شناسه خبر : 36898

1395/10/15

تعداد بازدید : 57

آغاز به کار سومین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر گفت: دبیرخانه‌های کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری (ره) به صورت رسمی آغاز به کار کرده است و طلبه‌های بوشهری در هر استانی از کشور که مشغول به تحصیل هستند می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه کنگره ارسال کنند.

حجت الاسلام یوسف جمالی صبح امروز در جمع خبرنگاران گفت: دبیرخانه‌های کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری (ره) به صورت رسمی آغاز به کار کرده است و طلبه‌های بوشهری در هر استانی از کشور که مشغول به تحصیل هستند می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه کنگره ارسال کنند.

دبیر سومین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری افزود: در این ارتباط دو دبیرخانه در حوزه‌های علمیه برادران و خواهران استان بوشهر و یک دبیرخانه در قم و دبیرخانه دیگری برای سایر استان‌ها برای دریافت آثار در نظر گرفته شده است.

وی عنوان کرد: این کنگره آذرماه ۹۶ با حضور شخصیت‌های حوزوی تراز اول حوزه علمیه کشور و قم در مصلی امام خمینی (ره) بوشهر برگزار می‌شود.

 مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر خاطر نشان کرد: طلاب و فضلا می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه‌ها کنگره و یا به آدرس ایمیل info@beladi-jashnvareh.ir ارسال و جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت beladi-jashnvareh.ir مراجعه کنند.