بیانیه مدیریت حوزه های علمیه خواهران، برادران و بسیج طلاب و روحانیون استان به مناسبت 9 دی

شناسه خبر : 36387

1395/10/08

تعداد بازدید : 69

بیانیه مدیریت حوزه های علمیه خواهران، برادران و بسیج طلاب و روحانیون استان به مناسبت 9 دی
همزمان با فرا رسیدن سالروز حماسه یوم الله 9 دی، مدیریت حوزه های علمیه برادران و خواهران استان و بسیج طلاب طی بیانیه ای مردم را به حضور در مراسم این روز دعوت کردند.

 گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، همزمان با فرا رسیدن سالروز حماسه یوم الله 9 دی، مدیریت حوزه های علمیه برادران و خواهران استان و بسیج طلاب طی بیانیه ای مردم را به حضور در مراسم این روز دعوت کردند.

بسم الله الرحمن الرحیم

از آغاز انقلاب تاکنون دشمنان ملت ایران فتنه های مختلفی را برای تضعیف و از بین بردن نظام اسلامی طراحی و اجرا کرده¬اند که با عنایت الهی و به برکت خون مطهر شهدا این فتنه ها خنثی شده و عظمت انقلاب و نظام روز افزون گشته است.

در فتنه پیچیده سال 1388 دشمنان با برنامه ریزی دقیق و همه جانبه و جنگ تبلیغاتی شدید خود چند ماه کشور را دچار بحران کردند اما دوستداران اسلام و اهلبیت علیهم السلام و معتقدین به نظام اسلامی در سرتاسر کشور با حضور حیرت انگیز خود حماسه بزرگ 9 دی را رقم زدند که در تاریخ ماندگار شد. حماسه حضور مردم که در پی هدایت های هوشیارانه رهبر عزیز انقلاب رقم خورد، چشم دنیا را خیره کرد و طومار منافقین، فریب خوردگان سرسپرده شیطان و دشمنان عنود انقلاب را در هم پیچید.

مدیریت حوزه علمیه استان بوشهر هم گام با مردم عزیز و همیشه در صحنه در همایش بزرگ نهم دی به عنوان مظهر بصیرت، ولایتمداری و نفوذناپذیری مردم ایران شرکت نموده و ضمن تجدید بیعت با رهبر فرزانه انقلاب اعلام میدارد؛ مردم شریف ایران فتنه 88، عاملان، سردمداران و فریب خوردگان ساده لوح آن و همچنین حماسه بزرگ 9 دی را هیچ گاه از یاد نخواهد برد و با بصیرت و هوشیاری دست¬هایی که در پی تطهیر اصحاب فتنه و ساده جلوه دادن خسارات وارده بر انقلاب و مردم هستند را با دقت زیر نظر داشته و با پیروی از رهنمودهای حکیمانه و بصیرت بخش رهبر معظم انقلاب، خود را برای خنثی نمودن فتنههای پیچیده تر آماده می نماید.

مدیریت حوزه علمیه برادران استان بوشهر

مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر

سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان بوشهر