کد مطلب: 36350 تعداد بازدید: ۷۶۹

بیانیه مدرسه علمیه الزهرا گناوه به مناسبت حماسه 9 دی

سه شنبه ۷ دى ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۸:۴۳
در این بیانیه آمده است: اگرچه چند سال از انتخابات ریاست جمهوری 88 و فتنه‌انگیزی گروهی بی‌بصیرت می‌گذرد ولی اتفاقات آن دوران که ارزش و اصول و باورهای مردم ایران اسلامی را هدف قرار داده بود، فراموش‌شدنی نیست.

به مناسبت فرارسیدن سالروز بزرگداشت حماسه 9 دی، طلاب مدرسه علمیه الزهرا (س) گناوه، بیانیه ای به شرح زیر صادر کردند.

بسم‌الله الرحمن الرحیم

یک‌بار دیگر یوم‌الله ۹دی و خاطره این روز غرورآفرین و حماسی قلوب شیفتگان اسلام و انقلاب را خروشان ساخته است .

در آستانه هشتمین سالگرد قیام و خروش ملت عاشورایی و بصیر حسینی ایران اسلامی مدرسه علمیه الزهرا سلام‌الله علیها همیشه درصحنه و بیدار و اماده عرصه جهاد و شهادت آمادگی همیشگی خود را درصحنه‌های سیاسی و حماسی اعلام می‌دارد

نهم دی‌ماه،روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و روز تجدید بیعت با ولی زمان،یک زلزله سیاسی برای مستکبرین عالم و در رأس آن‌ها آمریکای جنایتکار است.

اگرچه چندین سال از انتخابات ریاست جمهوری 88 و فتنه‌انگیزی گروهی بی‌بصیرت می‌گذرد ولی اتفاقات آن دوران که ارزش و اصول و باورهای مردم ایران اسلامی را هدف قرار داده بود،فراموش‌شدنی نیست.

انقلاب اسلامی از ابتدای پیروزی همواره با توطئه‌ی خارجی که دنباله‌روی آنان در داخل کشور بوده روبرو بوده است ولی با یاری خدا در سایه‌ی  توجهات حضرت ولی‌عصر(عج الله تعالی فرجه الشریف) و رهبری حکیمانه ولی‌فقیه زمان حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) خود این مشکلات را یکی پس از دیگری نه‌تنها پشت سر گذاشته بلکه تهدیدات را نیز به فرصت استثنایی تبدیل نموده است.

ما کادر، اساتید و طلاب مدرسه علمیه‌ی الزهرا سلام‌الله علیها گناوه اعلام می‌داریم که به عهد خود با امام راحل و شهیدان گلگون‌کفن انقلاب اسلامی و ولی‌فقیه زمان پایبند بوده و اجازه نخواهیم داد ذره‌ای در مسیر اهداف والا و مقدس نظام جمهوری اسلام در حوزه‌ی علمیه‌ی انقلابی‌مان خللی ایجاد گردد.

ان‌شاءالله

من الله التوفیق و علیه التکلان