مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر:

مرزبندی مشخصی بین برخی مسئولین دولتی و فتنه گران وجود ندارد

شناسه خبر : 36138

1395/10/05

تعداد بازدید : 68

مرزبندی مشخصی بین برخی مسئولین دولتی و فتنه گران وجود ندارد
حجت‌الاسلام جمالی با اشاره به اینکه مرزبندی مشخصی بین برخی مسئولین دولتی و فتنه گران وجود ندارد تأکید کرد: اقدام برای علیه حاکمیت و آب به آسیاب دشمن ریختن و تأیید هتاکی به عزادارن ابا عبدالله و حضرت امام (ره) است که باعث شده مردم هیچ‌گاه آنها را نبخشیده و محکوم کنند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، حجت‌الاسلام یوسف جمالی صبح امروز در جمع طلاب خواهر مدرسه علمیه الزهرا (س) بوشهر گفت: در طول تاریخ فراز و نشیب‌های برای امتحان خواص و عوام بوده وجود داشته که گاهی هر دو مردود بوده، گاهی خواص پیروز شدند و گاهی هم عموم مردم خواص را در بصیرت پشت سر گذاشته و گوی سبقت را ربوده‌اند.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر افزود: آزمون بزرگ در 9 دی 88 رخ داد اما در این آزمون گرچه خواص نتوانسته‌اند  نمره مقبولی دریافت کنند اما مردم آگاه و با بصیرن و انقلابی حساسیت را درک کردند و به میدان آمدند و لبیک‌گویان به ندای رهبر معظم انقلاب، فتنه گران را برای همیشه از صحنه سیاسی کشور محو کردند.

وی خاطرنشان کرد: اما متأسفانه بعد از فتنه 88 عده‌ای به دنبال تطهیر سران فتنه برآمدند در حالی که مقام معظم رهبری مکرر آنها را فتنه گر نامیدند و از جهتی با وجود اینکه چندین سال از این موضوع گذشته و ابعاد و ضوایح پنهان فتنه ۸۸ برای همه روشن‌شده، برخی مسئولین دولتی به صورت آشکار از فتنه گران حمایت می‌کنند.

حجت‌الاسلام جمالی با اشاره به اینکه مرزبندی مشخصی بین برخی مسئولین دولتی و فتنه گران وجود ندارد تأکید کرد: برخی مسئولان با ابراز علاقه و ارادت به سران فتنه اقدام برای علیه حاکمیت و تأیید هتاکی به عزادارن ابا عبدالله و حضرت امام (ره) را تأیید می کنند و این کار  آب به آسیاب دشمن ریختن است.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر ادامه داد: مردم هیچ‌گاه فتنه گران را نمی بخشند و مسئولین و سیاستمداران ما هم باید مواظب باشند که با رفتار و اعمال خود دشمن درجه یک جهموری اسلامی را شاد نکنند وگرنه مردم خودشان می دانند چه برخوردی به انها داشته باشند.

وی اظهار داشت: فتنه 88 درس های زیادی برای مردم خواص جامعه داشته که باید از آن درس بگیریم که یکی از این درس ها این است که دشمن کمین کرده و هر لحظه باید آماده باشیم و نگذاریم خطوط قرمز و مرزهای اعتقادی، سیاسی با دشمنان کم رنگ شود، اظهار ارادات و محبت برخی مسئولان به فتنه گران یعنی کم رنگ شدن و زیرپاگذاشتن خطوط قرمز نظام است.

حجت‌الاسلام جمالی خاطرنشان کرد: جاه طلبی و تشنه قدت بودن یکی از ویژگی ها فتنه گران است و برای همین کشور را به لبه پرتگاه کشاندند، کسانی هم که از سران فتنه حمایت می کنند هدفی جز رسیدن به قدرت و صندلی ریاست ندارند.