طلبه مدرسه علمیه الزهرا گناوه:

عده‌ای، هنوز در میدان بی‌بصیرتی گام برمی‌دارند

شناسه خبر : 36051

1395/10/04

تعداد بازدید : 85

عده‌ای، هنوز در میدان بی‌بصیرتی گام برمی‌دارند
طلبه حوزه علمیه الزهرا(س) گناوه با اشاره به اظهارات یکی از فرمانداران شهرستان‌های شمال استان در خصوص سران فتنه، تصریح کرد: بسیار دردناک است که باوجود بسیاری از روشنگری‌ها، هم چنان عده‌ای در میدان بی‌بصیرتی گام برمی‌دارند و کسانی را که مردود شدند و به سیدالشهدا اهانت کردند، "عزیز" خطاب می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، سیده رقیه موسوی طلبه مدرسه علمیه الزهرا(س) گناوه در گفتگو با "منبری ها" در خصوص فتنه 88 گفت: فتنه 88، مجموعه حوادثی بود که با نامه بی سلام یکی از خواص بی‌بصیرت به رهبر انقلاب کلید خورد و عده‌ای از فتنه‌گران برای رسیدن به قدرت، حتی به قیمت براندازی این نظام در سایه شیطان بزرگ، آن را تکمیل کردند.

وی ادامه داد: بی‌شرمی این فتنه‌گران و قدرت‌طلبی آن‌ها تا جایی پیش رفت که یزیدی‌تر از یزید شدند و به مقدس‌ترین مقدسات اسلام یعنی امام حسین(ع) اهانت کردند، غافل از اینکه عشق به فرزندان حضرت زهرا(س) در رگ‌های این مردم جوشان و خروشان است و در مقابل یزیدیان می‌ایستند و فتنه را بر سر فتنه‌گر خراب می‌کنند.

موسوی اظهار کرد: فتنه 88 امتحانی بود که بسیاری از دنیاطلبان و قدرت طالبان در پیشگاه خداوند و ملت از آن مردود و روسیاه بیرون آمدند و بسیاری نیز که ذره‌ای عشق به سیدالشهدا(ع) و ولایت داشتند و غیرتمندانه و خشمگین از یزیدیان زمان، در میدان بصیرت قدم برداشتند، با ولایت میثاقی دوباره بستند.

طلبه حوزه علمیه الزهرا(س) گناوه با اشاره به اظهارات یکی از فرمانداران شهرستان‌های شمال استان در خصوص سران فتنه، تصریح کرد: اکنون بسیار دردناک است که باوجود بسیاری از روشنگری‌ها، هم چنان عده‌ای در میدان بی‌بصیرتی و پشت سر یزدیان گام برمی‌دارند و کسانی را که مردود شدند و با قصد براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی به سیدالشهدا اهانت کردند، "عزیز" خطاب می‌کنند.

وی عنوان کرد: 9 دی امسال، امتحان جبرانی دیگری است برای مسئولین و کسانی که در امتحان‌های گذشته رفوزه شدند که بیایند و خارج از هرگونه تعصبات و وابستگی‌های سیاسی، چه اصول‌گرایی و چه اصلاح‌طلبی، در صحنه حضور پیدا کنند و انقلابی گونه در مقابل سران فتنه مواضع صریح بگیرند که مبادا روز قیامت شرمنده امام حسین(ع) و سلاله پاکش بشوند.

موسوی تأکید کرد: قطعاً هرکدام از جناح‌های سیاسی که در مقابل فتنه 88 و فتنه‌گران به هر دلیلی سکوت کنند و مواضع روشن نگیرند، از فتنه‌گران حمایت کرده و در جرگه انقلابیون نیستند.

طلبه حوزه علمیه الزهرا(س) گناوه ابراز کرد: کسانی که ذره‌ای غیرت، عشق و تعصب به سیدالشهدا، رهبر انقلاب و این نظام دارند، باید 9 دی امسال را هرچه باشکوه‌تر برگزار کنند که تن یزیدیان چنان به لرزه دربیاید که بدانند این ملت هرگز در مقابل فتنه خاموش نمی‌نشیند و اگر حتی فکر فتنه به ذهنشان خطور کند، این بار حصر که هیچ، این ملت آن‌ها را سنگسار می‌کند و در این راه آماده شهادت درراه ولایت است.