با حضور طلاب و دانشجویان؛

مراسم وحدت حوزه و دانشگاه در خورموج برگزار شد/ تصاویر

شناسه خبر : 35984

1395/10/04

تعداد بازدید : 398

مراسم وحدت حوزه و دانشگاه در خورموج برگزار شد/ تصاویر
بمناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهید والامقام و روشنفکر شهید دکتر مفتح در هفته وحدت حوزه ودانشگاه مراسمی توسط حوزه های علمیه خواهران و برادران و دانشگاه های شهرستان در مصلی خورموج با حضور طلاب و دانشجویان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، بمناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهید والامقام و روشنفکر شهید دکتر مفتح در هفته وحدت حوزه ودانشگاه مراسمی توسط حوزه های علمیه خواهران و برادران  و دانشگاه های شهرستان در مصلی خورموج با حضور حداکثری طلاب و دانشجویان و همچنین مسئولین محترم شهرستانی برگزار شد.

حجت الاسلام طاهری طاهری مدیر مدرسه برادران خورموج گفت :یکی از راه های تفرقه میان افراد یک جامعه تبدیل کردن آنها به فرقه ها و گروه های متعدد می باشد و این جریانات دست مایه ی سوء استفاده دشمنان اسلام و نظام می باشد از اینرو مقام عظمای ولایت امام خامنه (مدّ ضلّه العالی)به تشکیل و گروه ها و احزاب که باعث تشتّت ها می باشد. هیچ توصیه ای نکرده اندو حتی با ایجاد جریان هایی که می تواند مردم را به دو دستگی سوق دهد مقابله کرده اند.

مدیر مدرسه علمیه برادران خورموج در ادامه اشاره کرد:تمام پیشرفت های علمی نظام جمهوری اسلامی ایران مرهون حمایت ها و پیگیری های رهبری است و این دو چتر علمی ،حوزه های علمیه و دانشگاه ها تنها در سایه ی رهنمودهای رهبری مثمر ثمر خواهند بود.

وی در پایان به بیان فرمایشات امام خامنه ای (مدّضلهّ العالی) در مورد وحدت حوزه و دانشگاه پرداخت و گفت: به فرمایش رهبری وحدت در میان حوزه ها ی علمیه و دانشگاه ها به معنای وحدت در اهداف کلی و کامل ساختن این ملت و کشور است.

در ادامه پس از پایان سخنرانی بیانیه ای که توسط حوزه های علمیه و دانشگاه های شهرستان آماده شده بود توسط حجت الاسلام و المسلمین ماندگار قرائت شد.

 در این بیانیه تأکید شد: وحدت میان حوزه ها و دانشگاه ها از جایگاه مهمی بر خوردار است و حرکتی به سمت جامعه ی اسلامی مستقل است و دوشعبه ی یک نهاد است.

در پایان جلسه با همخوانی و مداحی به پایان رسید.