اولین کارگاه آموزشی رابطین شعب مجمع خیرین حوزه علمیه خواهران برگزار شد

شناسه خبر : 32539

1395/08/09

تعداد بازدید : 287

اولین کارگاه آموزشی رابطین شعب مجمع خیرین حوزه علمیه خواهران برگزار شد
اولین کارگاه آموزشی رابطین شعب مجمع خیرین حوزه علمیه خواهران استان بوشهر جمالی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، اولین کارگاه آموزشی رابطین شعب مجمع خیرین حوزه علمیه خواهران استان بوشهر برگزار شد.

علی عمرانی در این کارگاه آموزشی با اشاره به فعالیت‌های مجمع خیرین حوزه علمیه خواهران گفت: با توجه به‌ضرورت حمایت از حوزه‌های علمیه خواهران و ایفای بهتر نقش بانوان طلبه در جامعه و ترویج دین مجمع خیرین حوزه علمیه خواهران در استان بوشهر راه‌اندازی شد.

دبیر مجمع خیرین حوزه علمیه خواهران استان بوشهر افزود: به دلیل اینکه بانوان جامعه اسلامی مورد هجمه‌های تبلیغاتی و غول‌های رسانه‌ای غربی قرار دارند ما باید با تقویت حوزه‌های علمیه خواهران سدی برای محافظ و پیشبرد اهداف عالیه در سبک زندگی اسلامی و تقویت بنیان خانواده داشته باشیم.

عمرانی عنوان کرد: بانوان طلبه برای پیش برد اهداف و آرمان‌های مقدس نظام جمهوری اسلامی به ابزارهای نوین تبلیغی استفاده کنند و فضا را برای ایجاد و تقویت سبک زندگی اسلامی ایرانی مهیا کنند.

وی افزود: مجمع خیرین برای سازمان‌دهی حمایت‌های مردمی از فعالیت‌های حوزه علمیه خواهران تشکیل‌شده و طرح‌های از جمعه السابقون بالخیرات برای کمک‌های مردمی در نظر گرفته شده است.

دبیر مجمع خیرین حوزه علمیه خواهران استان بوشهر خاطرنشان کرد: مجمع خیرین خدماتی از قبیل گسترش فضای آموزشی حوزه‌های علمیه خواهران، حمایت از برنامه‌های فرهنگی، آموزشی، قرآن و حمایت از طلاب نیازمند را ارائه می‌کند.

عمرانی افزود: ترویج ازدواج آسان، اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه  و شناسایی و ایجاد منابع پایدار از دیگر فعالیت‌های مجمع خیرین حوزه علمیه خواهران است.

بر اساس این گزارش، در این کارگاه یک روزه تشکیل بانک اطلاعات اعضا، عضوگیری، وصول تعهدات و تحقق اهداف نیکوکاران، تبلیغات و اطلاع‌رسانی، گسترش فرهنگ نیکوکاری در جامعه از برنامه‌های بود که در این کارگاه برگزار شد.