کد مطلب: 123965 تعداد بازدید: ۳۵

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر

در بین مشکلات معیشتی دشمن حمله به مقدسات را شدت می دهد.

سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۰:۱۸
حجت الاسلام اسماعیلی با اشارات تاریخی به حملات جبهه باطل علیه مقدسات و ائمه هدی گفت: هنگامی که کشور دچار مسائل اقتصادی می شود دشمنان ما فرصت را برای حمله به مقدسات مناسب می بینند.
به  گزارش روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر اسماعیلی مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر در مراسم جشن دهه کرامت و بزرگداشت ولادت امام رضا علیه السلام در مسجد قرآن بوشهر با اشارات تاریخی به حملات جبهه باطل علیه مقدسات و ائمه هدی گفت: هنگامی که کشور دچار مسائل اقتصادی می شود دشمنان ما فرصت را برای حمله به مقدسات مناسب می بینند.
 
وی با بیان اینکه حرکت های برخی سلبریتی ها، دیکته دشمنان است تصریح کرد: چرا چنین چهره هایی تحریم های ظالمانه را فریاد نمی زنند، چرا با هنرشان به نفع مردم وارد صحنه نمی شوند.
 
مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر با ذکر اتفاقاتی که در برخی چشنواره های بین المللی افتاد تاکید کرد: هنر فاخر این است که هنرمند این مملکت کنار مردمش بایستد. برخی از این سلبریتی ها بدانند با حمله به مقدسات در نظر مردم منزوی و بی آبرو خواهند شد.
 
حجت الاسلام اسماعیلی افزود: نهایت پستی و رذالت این است که برای چهره شدن حمله به امام رئوف علیه السلام را سوژه خود قرار دهند.
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جنبش های مشکوک برخی از بازیگران گفت: بعضی از این جنبش ها برای قبح شکنی گناهان بزرگ در جامعه و عادی سازی گناهان، مانند جامعه غربی است و این نوعی اتهام زنی حساب شده و در راستای ارتجاع غربی است. 
 
مدیر حوزه علمیه خواهران با تأکید بر امید بخشی به جامعه تصریح کرد: سیاه نمایی، ضریب دادن به مشکلاتی که بیش از آن در کشور های دیگر هم هست، نادیده گرفتن پیشرفت ها  همه دیکته امپراطوری غرب به برخی سلبریتی ها است.