کد مطلب: 104894 تعداد بازدید: ۱۹۳

مدیر حوزه علمیه خواهران بوشهر:

مدارس، طلاب پاسخگوی نیازهای جامعه را تربیت کنند

یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۳:۱۶
حجت الاسلام اسماعیلی گفت: مدارس باید به جایی برسند که با برنامه ریزی مطلوب طلبه ای را تربیت کنند که پاسخگوی نیاز جامعه پیرامونی در سطح جغرافیای حقیقی و مجازی باشد.

به گزارش پایگاه خبری کوثر از بوشهر، جلسه بررسی راه های جذب و پذیرش طلاب جدیدالورود با حضور مدیر و معاونان مدیریت و مدیران مدارس علمیه خواهران بوشهر، در سالن جلسات مدیریت حوزه خواهران استان برگزار شد.

حجت الاسلام علی اکبر اسماعیلی در این جلسه با اشاره به اینکه طلبه مهذب علمی و انقلابی میوه با برکت شجره طیبه حوزه علمیه است، گفت: پیشرفت حوزه در استفاده از تمام ظرفیت های فعال و توانمند درون استانی برای رسیدن به مرحله مطلوب است.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر در توصیف شعار مدرسه محوری، اظهار کرد: مدارس باید به جایی برسند که با برنامه ریزی مطلوب طلبه ای را تربیت کنند که پاسخگوی نیاز جامعه پیرامونی در سطح جغرافیای حقیقی و مجازی باشد و در این راه مدیریت استانی تلاش می کند با استفاده از افکار و اندیشه های گوناگون و نو فرصت ها و قوت ها را فعال نماید و آسیب ها و تهدیدات را از بین ببرد.

در ادامه جلسه، سکینه سالالی، معاون آموزش مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر به تشریح قوانین پذیرش در سال جاری پرداخت و گفت: مدارس علمیه خواهران در سال جاری باید دو برابر ظرفیت اعلام شده خود داوطلب جذب نموده و مورد گزینش قرار دهد.

وی همچنین گفت: سال جاری آخرین سالی است که حوزه علمیه خواهران، آزمون بازپذیری را برگزار می‌کند و طلابی که درس خود را ناتمام گذاشته اند می توانند برای ادامه تحصیل اقدام کنند.

 

مدارس، طلاب پاسخگوی نیازهای جامعه را تربیت کنند