کد مطلب: 9461 تعداد بازدید: ۹۹۸

وصیت نامه سردار شهید حاج قاسم هندی زاده

دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۲
 
‏‏بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
‏فاذا جاء اجلهم لا یستآخرون ساعة و لا یستقدمون - کل نفس ذائقه الموت ‏کل من علیها فان
‏بارالها ، این بنده ی ضعیف و مطیع و فرمانبردار خود را و پدر و مادر و برادرانی که در ایمان بر من سبقت گرفته اند ، همه را بیامرز و فرزندان و اخلاف مرا از شیعیان خاندان آل محمد (ص) محسوب بدار .
‏امروز (61/11/20 ) در شیراز ، محوطه پادگان صاحب الزمان (عج) ساعت4 ‏بعد ازظهر با کمال سلامتی ، با امید به خدا ، این چند جمله را که از واجبات هر مسلمان است که وصیت را بنویسد ، می نویسم :
1)  ‏خطاب به برادران مسلمان و هم محله ای هایم :برادران ؛ وحدت را حفظ  کنید و از حق خود بگذرید تا وحدت حفظ شود . تنها از چیزی گذشت نکنید که مخالف اسلام باشد . در نماز جمعه و جماعت شرکت کنید و دعا برای ظهور حضرت حجت (عج) و امام خمینی و رزمندگان را فراموش نکنید و به خانه ی شهدا و جانبازان سر بزنید .
2) کلامی به برادران هم شهری خود  :  برادران تا متحد نباشید ، در کارها پیش نخواهید رفت.
3) خطاب به مادرم : ای مادر، می دانم تو چقدر ناراحت هستی . بعد از مرگ برادرم مسلم و من هم همین طور ، اما صلاح خداوند است . در مرگ من هم صبر کن . من به تو قول می دهم که بدون تو به بهشت نروم .
4) ‏همسرم :تو در زمانی که با هم بودیم ؛ زحمت ها کشیدی و این آخرین زحمت است. صبر کن که خداوند صابرین را دوست دارد .
5 ) فرزندانم :‏ شما همگی بزرگ شده اید . از شما می خواهم چنان چه خداوند فرزند پسری به شما داد ؛ بعد از تحصیلات متوسطه اورا بفرستید تا طلبه شود .( اگر چنانچه برایتان مقدور باشد )
6) من در این دنیا آرزویی ندارم به جز این که خداوند لطف کند و خریدار جان من شود و اگر لیاقت داشته باشم ، شهید شوم .
7) ‏از تمام کسانی که این وصیت نامه را می خوانند و خودشان را حزب الله می دانند، می خواهم هیچ زمان با از خدا بی خبران دوستی و حتی سلام علیک نکنند ؛ چون ‏تز اینها این است که چنانچه فرصتی به دستشان افتاد ، از هیچ خیانتی کوتاهی نخواهند کرد . پس بکوشید و نگذارید اینها سر بلند کنند .
8) ‏به جوانان و کسانی که می توانند با کفار جنگ کنند ؛شما که در دعاهایتان آمدن حضرت حجت ( عج ) ، امام عصر را خواستارید ؛ می گویم : بدانید که امام عصر نزد شماست ، چنان چه او هم بود ، همین امر را می کرد که به جبهه ها بروید و کفار بعثی را نابود کنید . پس خمینی نائب امام است و اطاعت از او لازم و واجب می باشد و کسانی که در گوشه و کنار نشسته و می گویند امام عصر بیاید و کارها را درست کند ، از اسلام و مکتب شیعه چیزی نفهمیده اند .
9) خواهران عزیزم : تا می توانید بچه هایتان را تربیت اسلامی کنید که همانا یک مرد مسلمان و با اراده می تواند ملتی را به حق خود برساند .
10) ‏- هر چه از مال دنیا دارم خمس داده و طبق احکام خدا عمل کنید.
‏والسلام – 61/11/20 - قاسم هندی زاده